Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért nem fojnák fel a magyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fojnák fel a magyar nők hogy magyar, balkáni fizetésből nem lesz olyan életük mellettem mint egy nyugati férfi mellett?

Figyelt kérdés

Nem, nincs nagy autó. Nincs nagy ház. Nincsenek fancy nyaralások, nincs fine dining etető.


Sarki kínai dögbüfézés van, KFC van, lángozozás a Balcsin sátorozva, romantikus randiprogramnak meg esetleg piknik a Margitszigeten.


Nincs wellness, nincsenek luxi dolgok, forró kakaóval a takaró alatt "mozizás" van csak....


F/29


2020. szept. 6. 07:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Ne haragudj, nincs igényem wellnessre meg luxi dolgokra, de ha már Balatonra megyek nyaralni egy olcsóbb szállásra igenis van, a sátor és a szúnyogok helyett.
2020. szept. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Lazy Lover ***** válasza:
19%
Ezt amúgy én se értem... Sok nővel ismerkedtem szinte az összes elvárásai lakás meg kocsi volt de ők is mamshotelben laktak meg minimál fizut kerestek
2020. szept. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
1: nagyon drágák ott a szállások, kemping viszont kihozható kis pénzből sátorral. Mi a baj vele? Csak egy jó hálózsák kell, illetve normális sátorba nem megy be a szúnyog.
2020. szept. 6. 07:24
 4/20 anonim ***** válasza:
86%
Sátorozás majdnem annyi, mint egy párszáz méterre lévő, normális apartman. Viszont Balázska, melletted nem kakaó, maximum kannás bor lenne éjszaka elalvás előtt.
2020. szept. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%
Nem fojnák, folynak.
2020. szept. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
4: s az baj lenne mókuskám?
2020. szept. 6. 08:07
 7/20 anonim ***** válasza:
88%

Van lakásom,és egy kisebb autóm.Sikerült nemegyszer eljutnom a horvát tengerpartra.

Mokuska tkpen akkor te mit is adnál bele?

Ja a lompost!

Köszi abból túlkínálat van,a tiéd semmivel sem másabb,mint a többié.

2020. szept. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Mar megint itt van ez a nyomi..
2020. szept. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltam neked segíteni, de úgy látszik menthetetlen vagy. Az önsajnáltatás alkoholizmussal kombinálva nem vezet sehova.
2020. szept. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
77%

?? Marmint, neked nincs, gondolom.


Annyi idos vagyok mint te, vettem lakást, idén dubaiban es spanyolorszagban nyaraltunk a párommal. A legtobb baratom es a baratnoik szinten mentek ide oda, van egzisztenciajuk, stb.

2020. szept. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!