Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ennyire nem figyel rám a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nem figyel rám a barátom? Vagy miért ilyen? Jogosan haragszom rá?

Figyelt kérdés
Mondtam neki már délután hogy nem érzem jól magam nem szólt semmit. Este 7-8 felé már meg rosszabbul voltam hányingerem volt fájt mindenem azt hittem elfogok ajulni mondtam neki hogy menjünk az orvoshoz de ő nem akart azt mondta menjek aludni reggelre semmi bajom sem lesz. Így nem tudtam mit csinálni mentem aludni éjszaka 2 kor mentőt kellett hívni olyan rosszul voltam. Én most nagyon haragszok rá.

2020. szept. 6. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Hát jah, ha már azt kérted h menjetek orvoshoz, de ez sem hatotta meg, hanem ágyba parancsolt, mint egy gyereket, az már egy kicsit gáz.
2020. szept. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
Korona?
2020. szept. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem korona 😀
2020. szept. 6. 21:18
 4/10 anonim ***** válasza:
21%

Nem baj, ha haragszol rá. Úgyis engedni fogod Előbb-utóbb, hogy megdugjon.


Akkor meg? Szerinted pasiként nem leszarja a haragodat?


Néha belegondolok, hogy szándékosan viselkednek-e hülyén a nők.

2020. szept. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
15%

Ès mègis mi volt a bajod, hogy mentőt kellett hívni? Nem toltad ezt egy kicsit túl?

Persze szokott rosszul lenni az ember, de nem rohan egyből orvoshoz, pláne nem ügyeletre.

Persze ettől függetlenül figyelhetne rád jobban, de lehet, hogy már unja, hogy csak figyelmét akarsz kiharcolni.

2020. szept. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hánytam nem bírtam felkelni és nehez volt lélegezni
2020. szept. 6. 22:35
 7/10 anonim ***** válasza:
42%
Ez biztos, hogy nem korona? Tesztet csináltak?
2020. szept. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%

Fúj, de gáz pasid van! Engem éjfélkor vitt orvosi ügyeletre kocsival a paráto , pedig hulla fáradt volt, akkor ért haza!


Meg te is jobban állj a sarkadra, ne menj aludni! Azok az ismerőseim, akik fiatalon meghaltak agyvérzésben, mind elmentek aludni, reggelre meghaltak. :( Pedig rosszul voltak! Ott volt a lehetőség, a figyelmeztetés orvost keresni, de nem, inkább aludni... Na jó, csak 1ik ilyen ismerősöm volt fiatal, a másik nem.

2020. szept. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*a barátom,
2020. szept. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
32%
Na majd itt mindjárt megállapítják neked fél mondatból h korona. 😅
2020. szept. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!