Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek megkérdezhetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megkérdezhetem ezt a lakótársamtól, ti belemennétek ebbe?

Figyelt kérdés
Fiú a lakótársam, én vagyok a lány. Közös szobánk van (1 hálóból és 1 nappaliból áll a lakás). Külön van egy-egy ágyunk egymástól kb. fél méterre. Szeretném, ha összetolnánk és esténként kiskifli-nagykifli pózban aludnánk. Csókot vagy szexet nem akarok tőle, nem igazán az esetem, de az érintés nagyon jól esne.

2020. szept. 10. 08:54
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
74%
Hát ebben egy férfi se lenne benne. Minimum fel fog állni neki és tuti be fog próbálkozni. Bármelyikünk ezt tenné. Ha te meg erre nem nedvesedsz be, akkor veled is bajok vannak.
2020. szept. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Lehetek én a nagykifli, így én ölelem át és nem érzem az álló péniszét. Ha érzem, akkor nyilván nedves leszek, de attól még nem akarok vele szexelni.
2020. szept. 10. 10:07
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg persze, nincs olyan h a férfiak igy vagy ugy, velem pl simán megcsinálhatnád ezt mert tudom értelmezni a nem akarsz többet dolgot illetve az érintés nekem is fontos.
2020. szept. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
46%

Látom, hogy azt várod, hogy valaki helyeselje.

Eddigi nézetem tehát megváltoztatom: megkérdezheted. Én nem mennék bele. A lakótársad, hacsak nem félénk nyuszi - belemegy. Mézes-mázos szavakkal lefektet a többi majd eldől: vagy szimpatikussá válik és együtt laktok tovább, vagy valamelyikőtök elköltözik.

Ffi.

2020. szept. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem rettenetesen önző és gáz dolog ilyet kérni valakitől, akitől nem akarsz semmit.
2020. szept. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
86%
Neked hogy esne ha valaki azt mondaná, hogy "magányos vagyok légyszi tegyünk úgy mintha együtt lennénk de amúgy nem akarok tőled semmit, csak most egy kicsit ki akarlak használni"? Ez nagyon gáz
2020. szept. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
88%
Ha tőlem kérdeznéd meg, hogy használhatsz-e a magányod enyhítésére akkor nagyon hamar elköltöznék.
2020. szept. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nekem már az is fura, hogy 1 szobában vagytok. Nincs külön szoba. Szerintem sem jó ötlet. Ha netán hozzá szokik a dologhoz, vagy érzelmei lesznek, utána meg nem tudod majd levakarni, és még kínosabb lesz az együtt élés. Még a külön szobádba se tudsz elvonulni előle.
2020. szept. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
68%
Ilyen hülyét te jó isten. Mit képzelsz te magadról?
2020. szept. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne kérdezhetnéd meg... Egyébként meg nem, nem jobb úgy aludni. Baromi kényelmetlen egy póz, pár perc alatt elzsibbad tőle mindenem...

Az, hogy a hátamon fekszek és odabújik a nő, nem zavar, sőt... tetszik is. :) De ez a kiflis dolog...

Viszont nincs az az isten, hogy ne akarjon tőled többet. Ha ügyes, akkor még meg is kapja, hiába ellenkezel most, mert fel tudja ő is húzni az agyad, ha nem is a legelső este. :D

2020. szept. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!