Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 2 éve járok a barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve járok a barátommal, megkérdezhetem tőle, hogy mik a tervei jővőre nézve?

Figyelt kérdés

2 év alatt nem jegyzett el, pedig ha tényleg szeretne és velem tervezné a jövőt akkor eljegyzett volna, nem ?

N25 F24


2017. jan. 26. 11:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
42%

mert pontosan a kettőtök kapcsolatán, és az érzelmeken mit változtat az hogy egy társadalmilag elfogadott és sok esetben elvárt ceremóniát lezavar ?


És ha lezavarja ezt a ceremóniát akkor mi a biztosíték hogy szeret ?

2017. jan. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
65%
Persze, megkérdezheted tőle. Eljegyezni úgyis akkor fog amikor úgy látja készen áll erre. (ha alapból nem akar házasodni akkor ez ugye kiesik). Együtt is éltek ? Ha igen, mióta ? Jó a kapcsolatotok ? Nem veszekedtek ? stb.
2017. jan. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

házasság azt jelenti, hogy számomra Te vagy a nagy Ő

Ha vki nem házasodik össze az azt jelenti, hogy vár még Vkire.

2017. jan. 26. 11:06
 4/24 anonim ***** válasza:
41%

Fura, én ismerek olyan pért akik 15 éve élnek együtt és nem házasodtak, és olyat is akik pár évig voltak házasok.


De ha te így gondolod, hogy egy állami nyilvántartásban való adatrögzítés, mely bármikor 5 perc munkával semmissé tehető számodra nagyobb biztonságot ad mint az hogy érzed hogy veled van és szeret, akkor beszélj vele azt nyomtatnak nektek a hivatalban egy zöld papírt, ennyit megér a nyugalom.

2017. jan. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Azt kellene tudni mi a véleménye a házasságról egyáltalán akar e s csak utánna az a kérdés veled akarja e.:)

Lehet csak lépésben akar haladni, elöbb kirpóbálni együtt lakva is jók vagytok e, vagy amikor anyagilag is lehetõséget lát rá, hogy spórolni tudjatok rá.

Simán minden tét nélkül is tudni kellene ilyesmikrõl beszélgetni.

2017. jan. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
62%

22 évesen ismerted meg, és most is még csak egy kis tacskó a maga 24 évével. Egyáltalán nem értem, mire ez a nagy sietség.

Ha mindketten 30 felett lennétek (jócskán), amikor ketyeg a biológai óra, akkor OK, hogy minden adott, és ne húzzátok egymás agyát feleslegesen, ha nem terveztek komolyan.


Apropó: ha most megkéri a kezed, akkor gondolom minden adott ahhoz is, hogy egy éven belül meglegyen az esküvő (nem hitelből!), és jöhessen a családalapítás is? Ugyanis a legtöbb férfi akkor szokta magát elhatározni a lánykérésre, ha mindezt tervben van egy-két éven belül.

Annak egyáltalán semmi értelme, hogy kapsz egy gyűrűt, aztán a következő 82 évben jegyesek vagytok.


És azt még mindig nem tudjuk, hogy mennyi ideje laktok együtt...

2017. jan. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
16%
Kérdező, azt ugye tudod, hogy így szinte biztos,hogy csalódni fogsz? :)
2017. jan. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
66%

mi is 22 évesek jöttünk össze és több mint négy év után jegyzett el.

akkor laktunk együtt egy éve, tudtunk magunkról gondoskodni, éltünk együtt stb.

meg akkor jött ki úgy a lépés, hogy akkor következő évben esküvő


együtt éltek? munka? jövedelem? esküvő?

megjegyzem fiatalok vagytok, nem vagy lemaradva

2017. jan. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
50%

Mi is két éve járunk, sokat beszélgettünk már ilyen témákról, de mindketten úgy látjuk értelmét az eljegyzésnek, ha már laktunk együtt (hiszen lakva ismerszik meg az ember) és össze tudtunk gyűjteni egy stabil hátteret, ami még idő, mivel én egyetemista vagyok, ő pedig még fizeti a diákhitelét. Majd összeköltözünk olyan 3 év múlva és utána 1-2 évvel lehet szó eljegyzésről nálunk :)

Szerintem ne találgass, meg agyalj, hanem beszélgess vele őszintén, ha eddig nem tettétek meg. A 24 éves fiúk jórésze még egyébként sem elég érett egy eljegyzés komolyan vételére.


22/L, 26/ F

2017. jan. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
39%
Az én férjem 24 évesen kérte meg az akkori menyasszonya kezét. Nagy volt a szerelem, 8 éve tartott. Utána fél évre rá szakítottak. Most 27 évesen házasodtunk össze. Szép dolog a házasság, de nem garancia semmire. :)
2017. jan. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!