Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Fiúk belemennétek ebbe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk belemennétek ebbe?

Figyelt kérdés
Hívnak a haverok valahova, ahova nincs pénzed. A barátnőd ad, ha lepucolod a cipőit szép tisztára. Öt pár cipőt. A pénzt nem kéri vissza.
2020. szept. 10. 20:32
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
50%
Nem vagyok csicska. Ha te akarnál elmenni a barátnőiddel és azt mondanàm hogy kapsz egy tizest ha leszopsz, utána pedig szétkurlak .... belemennel?
2020. szept. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Én tettem fel a kérdést. :)
2020. szept. 10. 23:14
 23/28 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Azonnal dobnàlak. Ez nem kapcsolat.
2020. szept. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
51%
Egy kis pénzért nem csak a cipőit pucolom tisztára de a seggét is fényesre nyalom.:)
2020. szept. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

#21-esnek komoly sérelmeid lehetnek ha ennyire ugrasz.. :D

Adjak kölcsön?

2020. szept. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
0%
Azt vallom hogy nőnek a cipőjéhez, lábához nem nyúlkálunk mert az alsóbbrendűségre vall. Szóval pucolja ki magának.
2020. szept. 11. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, de ezt elég fura dolognak tartom. Néha megkérem a férjem valamire, hogy azt csinálja meg, és ő megteszi mindenféle ellenszolgáltatás nélkül. Néha ő kér meg valamire (akár arra, hogy adjak pénzt mert nála most nincs) és én megteszem neki. Nem értem, mi értelme van pént kérni olyan szívességekért amit egy kapcsolatban amúgy is megteszünk egymásnak. Miért kell egy kapcsolaton belül ilyeneket csinálni? Ilyeneket inkább olyanokkal csinálj, akihez nem köt bizalmi kapcsolat.
2020. szept. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Bele. Nem is kell a pénze.
2020. szept. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!