Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti ebbe belemennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ebbe belemennétek?

Figyelt kérdés

Igazán senkivel sem tudom megbeszélni ezt, mivel a szüleim tesznek rám magasról évek óta. Kollégiumban lakom jelenleg és egyetemista vagyok. Adott egy olyan lehetőségem, hogy összeköltöznék a barátommal, ami nem az én ötletem volt. Nekem csak annyit kellene fizetnem a lakásba, amennyit jelenleg a kollégiumra kell.

Megijedtem, mert túlságosan is gyanakvó vagyok.


Attól félek, ez neki azért érné meg, hogy cserébe a csekély összegért én majd kiszolgáljam és legyen neki kéznél valaki mindig.


2019. márc. 9. 17:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ. Ha szereted akkor miért nem költözhettek össze? Ha meg ingyen cselédnek, ingyen prostinak használna akkor meg elköltözöl.
2019. márc. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%

Én a kérdésedre kérdéssel felelnék inkább, mert az jobban ide illik.


Tényleg össze szeretnél költözni valakivel (a pároddal), akinél felmerül egyáltalán gondolat szintjén az, hogy nem azért mondta ezeket a 'feltételeket', mert szeret téged, hanem hogy kihasználhasson majd?


Számomra egy ilyen gondolat már a kapcsolat végét jelenti, hisz 0 bizalmat feltételez. Bizalom nélkül pedig => kuka.


Tessék átgondolnod a kapcsolatod a barátoddal és ha nem bízol benne, akkor megvan a válasz.

2019. márc. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy anyám bizonytalanított el. Hiába volt velem mindig is rideg, meg akartam kérdezni tőle, hogy mit mond erre.
2019. márc. 9. 17:18
 4/17 A kérdező kommentje:
Aztán persze végig sem hallgatott, egyből leüvöltötte a fejemet, meg azt is mondta, hogy majd ingyen cselédnek leszek használva.
2019. márc. 9. 17:19
 5/17 anonim ***** válasza:
49%

De mondjuk, ha dolgoznál akkor a házimunka, és az aktus Úgyanugy a reszortod lenne.

1. voltam

2019. márc. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
A barátod vélhetőleg a költségét akarja csökkenteni és nem akar egyedül lenni. De gondolom megkérdezted Tőle miért is hívott.
2019. márc. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, a szex így is úgy is megvan , ha meg nem akarsz főzni/ mosni rá, beszéld meg vele, hogy közös háztartás az oké, de minden házimunka közös, nem házvezetőnő szeretnél lenni, hanem barátnő
2019. márc. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
52%

Úr Isten. Ti csak járogassatok össze ennyi gógyival.

32/f

2019. márc. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Nem hideg fejjel írok most, nincsenek problémák a gógyival, nem kell aggódnod. Szimplán elbizonytalanított.

Méghozzá azért, mert nem mindig nekem akar jót, mindig is kicsit önző volt anyám, és így nem tudom eldönteni, hogy most melyik énje jött elő belőle.

2019. márc. 9. 17:31
 10/17 anonim ***** válasza:
A barátodat csak te ismerheted, az anyád nem. Ha nagyon jól megvagytok a barátoddal és szerelemből vagytok együtt, akkor nagyon könnyen befolyásolható vagy, hogy egyáltalán felvetődött benned az ő véleménye miatt ez a kétely. Ha viszont nem vagytok meg jól és te is azt érzed, hogy lehet valami igazságalapja a véleményének, akkor tényleg felesleges egyáltalán együtt lennetek.
2019. márc. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!