Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nők, ti belemennétek, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti belemennétek, hogy a párotok költözzön hozzátok?

Figyelt kérdés
Teszem azt ti egyedül laktok egy lakásban, de a párotok nem és neki kéne hozzátok mennie. Ti befogadnátok, vagy felháborítónak találjátok, hogy a férfi cuccol be?
2020. máj. 11. 22:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Belemennek, de csak ha takarít és rendet rak maga után. Kupis, rendetlen ember kizárt.
2020. máj. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk így volt. Egyébként is állandóan nálam voltunk, ott is aludt szinte minden nap, onnan ment munkába, úgyhogy megbeszéltük, hogy ha már úgyis mindig itt van, áthozza a fontosabb dolgait, majd lassan mindent. 5 évig éltünk ott, majd vettünk közös házat.
2020. máj. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi gond
2020. máj. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk így történt. Majd lesz közös otthonunk, addig van ez.
2020. máj. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
13%

Én férfiként cikinek érezném. Jó szót használtál: "befogadnátok"? Mint egy kóbor kutyust. Kb. ez is a lényege az egésznek. Csak kérdezem, ilyenkor ugye a "férfi" pár fokkal alacsonyabb szinten áll a kapcsolati hierarchiában?


Amit meg a női ismerőseimtől hallok: az ilyen kis befogadott pasikák előszeretettel élvezik az ingyen koszt-kvártély-szex előnyeit. Nagyon ügyesen tudnak hazudozni, a többségük meg ilyen-olyan függők.


Sok sikert hozzájuk!

2020. máj. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
93%
Mi ezen a felhaborito? Nekem van sajat lakasom. Ha a ferfinek lenne sajat lakasa, akkor megbeszelnenk, ki koltozzon kihez, ha valami szar helyen lakik, akkor nem mennek, pl ha a belvarostol messze valahol, akkor is nyilvan o jonne. Ha alberletben el, akkor is nyilvan o koltozik. A parom is hozzam koltozott, mert igy volt logikus🤷🏼‍♀️
2020. máj. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Lachesys ***** válasza:
100%
nekem meghalt apum nemreg es egyedul maradtam a lakasban. termeszetes volt hogy a baratom idekoltozik, amugy is osszekoltozest terveztünk, de egy ilyen tragedia utan kulon jo h nem vagyok itthon egyedul. o meg minek maradna albiban? semmi rossz nincs ebben.
2020. máj. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Több ilyen embert ismerek,semmi baj ezzel.
2020. máj. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Az 5-ös hogy irigykedik. Se lakása, se nője. Nem tudja elképzelni, hogy két normális egzisztenciával rendelkező ember a logikusabb megoldást választja. Az én otthonom volt mindkettőnk munkahelyéhez közel, az övé másik városban, ezért evidens, hogy ő költözött.
2020. máj. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
68%

Nálunk így történt.

Amúgy mindig az a kiszolgáltatottabb, aki költözik a másikhoz. És nem is ideális, mert az ideális az, ha a fészket közösen rakja az a pár. Volt is egy csomó konfliktus köztünk. Ezek elsimultak, de piszok nehéz volt. Szerintem soha többé nem tudnám végigcsinálni senkivel. Kezdjük ott, hogy hozta a TV-jét és a számítógépét, átengedtem neki az asztalomat és az egyik szekrényemet. Nekem meg semmi hely nem maradt a szobámban. Ő elkezdett éjjel-nappal gépezni, ami nekem új volt, mert amíg nem laktunk együtt, ezt az arcát nem ismertem. Pontosabban már előző egy évben heti 7-ből 6 napot nálam aludt, de mivel nem volt itt a gépe, nem derülhetett ki a számomra, hogy amint itt lesz, ő lesz az első számú szerelem. Egyszerre ment a gép és a Tv és ha kérdeztem valamit, fel se nézett a monitorról, úgy válaszolt. Olvasni nem tudtam, mert ment az a roh.ad..ék TV is. Egy idő után megmondtam neki, hogy vagy a TV vagy a számítógép menjen másik szobába, mert a gépektől lehetetlenné vált mindenféle kommunikáció. Így került át a TV a másik szobába. De egy idő után így is inkább kiköltöztem a folyosóra a kutyáimhoz tanulni, mert miatta a kutyákat se engedtem már be a szobába és bent nem éreztem jól magam. Ő csak a gépet bámulta, asztalom már nem volt, kiköltöztem és a folyosóra tettünk nekem egy számítógépasztalt, ahol én is tanulhattam.

Egy év után mondtam meg neki, hogy akkor szakítsunk.

Hirtelen egyből vége lett a gépfüggőségének és ki bírt alakítani végre egy olyan életformát, ahol nem csak levegőnek nézett személy voltam a saját házamban.

De borzalmas volt az egész, a szerelem valahol ott ért véget örökre, csak sok év kellett ahhoz, hogy erre rájöjjek. Ha nem lettem volna annyira egyedül az egész világon, ha lettek volna szüleim, akikre számíthatok, akkor a szakítást nem gondoltam volna meg.

Ki tudott alakulni ebből egy harmonikus együttélés, amiben mindketten megtaláltuk a helyünket.

De nem tudnám újrakezdeni az összeköltözést és csiszolódást soha senkivel. Valószínű el fogunk válni, 12 év után. De csak egyetlen vágyam van: egyedül élni pasi nélkül.

2020. máj. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!