Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit nincs kedve semmihez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit nincs kedve semmihez a barátnőmnek? Miért nem akar beszélgetni sem?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt ilyen még sosem volt. Ma 3.napja olyan hogy nem beszél és nincs jó kedve. Szerintem nem velem van a baja, akkor nem így viselkedne. Kérdeztem azt mondja semmi baja.

2020. szept. 27. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha semmi baja nem lenne nem így viselkedne.

Szerintem valami komolyabb dolgon rágódik és nem akar hirtelen felindulásból bármit is mondani.

Én akkor szoktam ilyen lenni ha már ezerszer próbáltam elmondani hogy mi a bajom és semmi nem történik. Ilyenkor töprengek, hogy akkor mi lenne a megoldás.

Nyilván nem vagyunk egyformák, de a párkapcsolati, életvezetési problémák a jelentősebbek és nehezebb megoldást találni, főleg egyedül.

Gondold át nem volt e visszatérő gondja vagy vitaforrásotok az elmúlt hónapokban. Talán az lesz a megoldás.

Illetve nem tűnt e föl az elmúlt időszakban új barát barátnő a környezetében..

2020. szept. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet megcsalt már
2020. szept. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az első hozzászólónak van igaza. Én is ilyen vagyok, ha sokadszorra is süket fülekre talál a kérésem, akkor befordulok, és elzárkózom tőle. Nem foglalkozom vele, kizárom, és gondolkozom...
2020. szept. 29. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!