Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek miért van megint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van megint több szex?

Figyelt kérdés

11 éve vagyunk együtt 6 éve házasok. Azt vettem észre hogy megint majdnem mindennap van szex, mint az elején mikor össze jöttünk. És elgondolkodtam rajta hogy mi lett vele mert eddig 1heten max 2 volt, inkább 1.

33 éves a férjem én 30 vagyok.



2020. okt. 2. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Nem szeretném kimondani, de igazad lehet...
2020. okt. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Hát... az volt az első gondolatom hogy... áh, hagyjuk
2020. okt. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy így kompenzál.Egyik ismerősnél akkor volt ilyen mikor a pasi félredugott.
2020. okt. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%
Bármi is az oka, ne kétségeid legyenek hanem inkább örülj neki és tegyél meg mindent hogy így maradjon!
2020. okt. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Alaposan megdugta a szeretőjét és még pörög, ezért téged is lerendez egyúttal.
2020. okt. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azert,mert más dolgod nem akadt,minthogy ezen agyalj.Felteszed itt a kérdéseidet,es akkor jönnek a különféle kombinációk,elméletek,amit majd tovább görgetsz,és bonyolítasz.

Nem volt szex ,csak 2 szer,az volt a gond.

Most van sűrűbben,tehát ez a gond.

Semmi nem jó.

Ha van sapkája,az a baj,ha nincs sapkája,akkor miert nincs!


Nem lehet egyszerű az élet melletted.

2020. okt. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ebből így nem lehet következtetni megcsalásra,több jel kell.

Pl.sokkal jobban ad magára,dugdossa a telefont,boldogabb de lehet búskomor is,ilyen olyan ürüggyel lelép otthonról pár órára vagy sok a túlóra,nem beszél a munkájáról vagy kifejezetten beszél egy adott nőről stb stb.

A másik a megérzés.

2020. okt. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!