Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy férfi, akinek nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vanitas kérdése:

Van egy férfi, akinek nagyon tetszettem, egy darabig udvarolt azután úgy alakult, hogy lefekudtem vele, viszont azóta nem érdeklem.Mit tehetnék, hogy megint figyeljen rám?

Figyelt kérdés
Szóval ez a férfi szörnyen egoista, a főnököm és amikor ide kerültem egyből rámnyomult már a második napon, nekem is tetszik, de elutasítottam, mert van barátnője.Azt mondta mar nem olyan a kapcsolatuk bla bla. Meg, hogy legyek a szeretője. Az nem lettem de addig ostromolt, hogy egyszer lefeküdtem vele részegen.Ez után folyton azt kérdezgette, hogy szerelmes vagyok e belé? Meg, hogy mi tetszik benne?Azt mondtam neki, hogy még nem vagyok, mert nem ismerem olyan régóta.Erre azt is mondta, hogy jó, mert hogy ne is legyek. De ez a kérdés mindig feljött egy időben, amit nem igazan tudtam hova tenni, mert semmi olyat nem tettem, ami erre utalt volna. Egyszer sertodotten a szememre is hanyta valahogy, hogy ugy sem szeretsz hát akkor meg nem tök mindegy... Azóta, még csak úgy se néz rám, hanem levegőnek néz, vagy ha rám is néz már nincs az a csillogás a szemében, hanem teljesen üveges. Ez nagyon zavar, próbáltam mással foglalkozni inkabb de ez baromira idegesít, illetve nem értem... Hiányzik az előtte lévő tűz. Mit tehetnék, hogy újra fellángoljon? L/23

2020. júl. 20. 10:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
De akkor te szereted őt. Egyébként még mindig van barátnője? :O
2020. júl. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, van barátnője. És nem vagyok belé halálosan szerelmes, de elindult valami.
2020. júl. 20. 10:59
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog fellángolni.

Jött egy új hús, megszerezte és annyi.

2020. júl. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem lesz ebből semmi. Csak egy kaland volt, meg önbizalomtuning.
2020. júl. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, tapasztalatlan vagy a férfiak terén? Ami nem baj, onnan látszik, hogy egyáltalán nem vagy vele tisztában, hogy mit miért csinált a pasi.

Sok férfi és nő számára érdekes és kívánatos az olyan személy, akit nem érhetnek el egykönnyen, akit meg kell hódítani. Viszont ha csak ez az elérhetetlenség tartotta fenn az érdeklődést, miután megszerezték a kiszemeltet, teljesen közömbösek válnak iránta: tudják, hogy mostmár őt is megkaphatják... Az ostromlott fél meg általában ezután kezd igazán érdeklődni az ostromlója iránt, főleg azért, mert látja, mostmár nemcsak egy kis pincsikutya, akit bármikor lábhoz lehet hívni. Mostmár fordul a kocka: te lettél az aki áhítozik a pasi után, a pasi meg les.zar téged. Nagyon gyakori eset, nem érdemes sok energiát és időt beleölni az ilyenekbe. Azt tanácsolom, a jövőben szúrd ki az ilyen helyzeteket, és ne kezdj olyan pasikkal, akiknek csak az elérhetetlenséged, távolságtartásod a vonzó - feltéve ha komoly szerelmet és kapcsolatot akarsz.

2020. júl. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
amúgy valaki érti, hogy ez miért van a Tini párkapcsolatok kategóriában?
2020. júl. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor fogod felkelteni újra az érdeklődését, ha megint úgy állsz hozzá, ahogy neki jó.
2020. júl. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#6 már jeleztem, hogy rossz kategória
2020. júl. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 MurdR válasza:
100%
Kerüld el inkább a palit, fogyatékos...
2020. júl. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!