Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi a vélyeményed, nőként? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a vélyeményed, nőként? Mit kellene csinálnom egy olyan kapcsolatban, ahol a közös érdeklődés és a szex hiányzik?

Figyelt kérdés
Együtt élek két éve valakivel. 40+ férfi vagyok. Azt gondoltam, hogy mi összepasszolunk, de valójában én vagyok az engedékenyebb, és azt nézem, amit ő szeretne, és sokszor én maradnék még valahol, de neki elmegy a kedves, és már menne haza. Eleinte volt szex is, többször, de aztán egyre kevesebb, és szerintem számára ez csak egy kötelesség. Sajnos negatív is, és mindenféle apróságért elmegy a kedve, nem csak a szextől, hanem úgy általában is. Nagyon nehéz olyan nyugalmi helyzetben találni, amikor éppen nem aggódik valamiért, vagy nem fáradt. Viszont ha így van, akkor nagyon aranyos, és tündéri, de sajnos ez elég ritkán van így. Én pörgősebb vagyok. Nem szeretek állandóan a TV előtt űlni. Nem mondom, hogy minden napra kell valami. Mit tehetnék? Lehet ezzen a helyzeten még javítani, vagy el kell engedni ezt a kapcsolatot? (Nincs gyerek, nincsen semmi kötöttség. Csak mi vagyunk ketten.)
2020. okt. 5. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki!
2020. okt. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én hasonló helyzetben voltam nőként (pepitában, tehát nálunk én voltam, akinek hiányzott a szex... a közös érdeklődéssel nem volt gond, de a végén már lakótársakként éltünk együtt). Nálunk szakítás lett a vége.
2020. okt. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem maradnék ilyen kapcsolatban, egyértelműen nem illetek össze, egyikőtöknek se ad örömet ez a kapcsolat, tök felesleges folytatni. Ennél sokkal jobb egyedül.
2020. okt. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Legfőképp kilépni belőle. Komolyan nem értem, miért ragaszkodsz valamihez, aminek köze sincs egy párkapcsolathoz.
2020. okt. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha ilyen gyorsan ennyire ellaposodott, ott valami nincs rendben. 2 év után, friss házasként mi ki sem másztunk az ágyból kb, de most huszon pár év után, gyerekekkel is izgalmasabb a kapcsolatunk. Én nem erőltetném ezt a helyedben.
2020. okt. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"nem aggódik valamiért, vagy nem fáradt"


Itt a titok. Aggódik - persze, hogy aggódik, egy ilyen "nagyszerű" világban, egy ilyen "szárnyaló" gazdaságú országban ahol alig-alig tervezhetsz előre. Fáradtság pedig... Aki dolgozik az fáradt lesz. Van egy mákos réteg akik a tipikus "3 órával korábban leléptem" "Szólj Mr.Burns-nek, hogy otthon készülök a munkára" helyeken vannak, de azért nem ez a gyakori.


+ még idétlen házimunkák, a boldogság hiánya, a rémes várható jövőkép - ki fogják csinálni szegényt.


Vagy vele maradsz és asszisztálsz ehhez, vagy elhagyod és nem nézel vissza többé. Ő már valószínűleg lelkileg halott. Nincs ezzel egyedül a társadalomban és még sokan lesznek hasonlóan. Az élet alapvetően szomorú, mert túlszabályozzák, és ezen szabályok úgy is vannak megalkotva, hogy ne nagyon tudj szabadon élni.

2020. okt. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!