Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Kit valasztanatok, a parotokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit valasztanatok, a parotokat vagy a haziallatotokat?

Figyelt kérdés

Koltozes elott vagyok, a parom nem akarja az uj lakasba az allatot, aki pici kora ota velem van, kotodik hozzam. (Regebb ota van velem, mint a parom.)

Nem helyettem kell donteni, csak kivancsi vagyok, ki mit/kit valasztana, es miert?


2020. okt. 8. 00:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
13%
Mivel nem tartunk háziállatot ez nem is kérdés. Mi ebben pont egyet is értünk.
2020. okt. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 anonim ***** válasza:
86%

Én mindkét esetben a háziállatom választottam és milyen jól tettem!


Első exről szakítás után derült ki (kicsit már előtte is) hogy mennyire megszállott, beteg mentálisan, a második meg állandóan a haverokat tette az első helyre. Akkor nálam miért előzze meg azt, aki most is velem van, hűséges és szeret, nem úgy mint ő aki hagyta az apjának tönkrevágni a kapcsolatunkat?


Harmadszorra is a háziállatom választanám!

2020. okt. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 anonim ***** válasza:
92%

Én akit szeretek, attól nem várom el, hogy megszabaduljon az állatatol. Másrészt milyen ember az olyan, aki csak úgy megválna az évek óta vele lévő állatatol.

Nem költöznek.

2020. okt. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 anonim ***** válasza:
88%

Szerethetem én mindkettőt, de családtagot nem rakok ki. Ha nem tetszik neki akkor szabadulj meg a szüleidtől, nagymamától is?

Az állat nem tud magáról gondoskodni, a pasi igen, ő mehet amerre lát.

2020. okt. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 anonim ***** válasza:
91%

A párod választotta azt, hogy semmibe veszi, ami fontos neked. Itt nem tudsz mit csinálni, ha ennyire fontos neked valami, akkor szerintem alap, hogy aki téged szeret, az támogat benne. Nem feltétlenül a kisállatról szól, hanem hogy egy fontos dologról akar téged lemondatni a saját javára, az érzéseidet mellőzve.

Nekem rosszul esne és nem biztos, hogy akarnám tovább folytatni a kapcsolatot, ha nem lehetne megértetni az álláspontomat.

2020. okt. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 anonim ***** válasza:
27%
Ebben a kérdésben csak súlyos lemondás árán lehet megoldást találni, ugyanis mindkét fél álláspontja érthető, még ha a többi kommentelő patás ördögnek is akarja beállítani azokat, akik nem akarnak háziállatok. Nekünk van egy leopárd gekkónk, felelősséget vállaltunk érte, nyilván átérzem a gazdik érzését is. De egy szőröző kutya-macska tuti nem jöhet a közös háztartásba, mert nem viselem el a szőrt a lakásban. És ebből nem engedek semmiképpen. Ha engednék, borzasztó konfliktusforrás lenne, úgyis tönkre tenne mindent.
2020. okt. 8. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 anonim ***** válasza:
89%

Az állatot.

Neki te vagy az otthona, világa, és nem értené meg, ha elhagynád.


Nekem olyan cicám van, akit előzőleg kirakott a gazdája, és még két év után is mindenhova követ, és nem szereti, ha nem vagyok szem előtt, mert valszeg fél, hogy megint elhagyják.


Az meg, hogy a párom elvárná, hogy szabaduljak meg egy háziállattól, mintha csak a tavalyról maradt kabátom lenne, óriási intő jel lenne. Nem mondom, hogy ilyesmi miatt azonnal kiszeretnék az illetőből, de nagy csalódás lenne.

2020. okt. 8. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 anonim ***** válasza:
55%

Az allatot valasztom. O a mindenem a szerelmem. A pasim meg csak utana kovetkezik.


Ha a pasid nem szereti az allatod,akkor nem illetek ossze a pasiddal. Pattintsd le.


Az a pasi,aki nem szereti pl a kutyakat,parkapcsolatra is alkalmatlan. Ki fog utkozni az onzese es tonkreteszi a kapcsolatot.

2020. okt. 8. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/74 anonim ***** válasza:
83%
Nincs haziallatom, de nem laknek egyutt egy olyan sraccal, aki ilyen valasztas ele allitana (hacsak nem szorallergias). A haziallat csaladtag, nem rakjuk ki csak ugy... megmondhatod, h nem akarsz valasztani, mindkettejuket akarod - es meglatod, mi a reakcioja.
2020. okt. 8. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 anonim ***** válasza:
86%

Biztos nem a pasit választanám.

A kutyam kolyok kora ota velem van, felelossegel tartozom erte. Fel sem merülne bennem a kerdes, lol

2020. okt. 8. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!