Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit csináljak ha nem emlékszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nem emlékszem rá hogy lefeküdtünke?

Figyelt kérdés

Barátommal ittunk mert a 25.szulinapja volt. Én nem szoktam amúgy inni azert ütött ki annyira. Tényleg nem emlékszem semmire és ő sem 😂

Én attól félek hogy szexeltunk és nem védekeztünk. Nem szeretnék még gyereket🙄



2020. okt. 14. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem olyan nincs,hogy két ember annyira részeg lesz,hogy kimarad egy egész szex. Legalább részletek azért megmaradnak,nem teljes amnézia.

Alapból ennyire részegen nem is nagyon áll fel.

2020. okt. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Tesztet. Két hét múlva.
2020. okt. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21%
Kikaparjak seperc alatt, ha nem kell a purgye.
2020. okt. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10%
Ha ez most történt, felnyulsz magadnak, megszagolod az ujjadat és nagy valoszinüséggel megtudod.
2020. okt. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
1-es, egyszer történt velem az, hogy véletlen annyira berúgtam, hogy nem emlékeztem semmire. Kb. másfél méter magas lépcsõzetrõl leestem és nem emlékeztem belõle semmire, csak a tesóm mesélte
2020. okt. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

Sajnos én is meg tudom erősíteni hogy lehetséges😅

Egyszer egyetemistaként elmentem egy buliba, ahol egy külföldi híresebb dj volt a vendégfellépő. Állítólag miután végzett a munkával ergo vegzett a számaival odamentem hozzá és sokáig beszélgettünk meg sétálgattunk...nekem ezt a barátaim mesélték es mutattak képet. De masnap konkrétan ebből SEMMIRE nem emlékeztem. És az a vicc hogy nem tudom hogy hogyan mert nem rémlik hogy olyan sokat ittam volna, pláne nem szándékosan hogy full KO legyek.

Nem vagyok rá büszke, nem szándékos volt de igen sajnos lehetséges.

2020. okt. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyógyásszal fel kell íratni esemény utáni tablettát Ellaone 120 órán belül bevehető, de minél hamarabb kellene.
2020. okt. 15. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Eseény utáni tabletta, a biztonság kedvéért. 72 órád van ár a szex után.
2020. okt. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
Én nem tudom mennyi kell ahhoz hogy ne emlékezzem arra hogy mit teszek részegen. Pedig ütöttem már ki de nagyon magam, de valahogy akkor is tudatomnál voltam.🙂 Kíváncsi lennek mennyi kell egy teljes emlekezetkieséshez.😀 Különben semmit ne csinalj ezzel a dologgal. Próbalkozzatok tiszta fejjel legközelebb együtt lenni, hogy valami szép elményre is tudjatok majd emlékezni.😀 Estleg ha terhes lennél biztosan megtaláljátok a megoldást erre. Nem biztos az lettél. Varj egy picit.🙂
2020. okt. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!