Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért nevet ki ezért a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nevet ki ezért a barátom mert én így alszom? Ti miben alszotok?

Figyelt kérdés
Mikor meg meleg volt elég volt a rövid pizsi és 1 takaró. Most kell vastag hosszu pizsi, vastag zokni, 2 pled, 1 vastagabb takaro én így érzem jól magam. Ő egy alsoban alszik egész éjszaka nem is fázik.

2020. okt. 21. 21:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
64%

Én meg nő létemre férfi boxerben és pólóban alszom. Pasim meg rinyál miért nem bugyit húzok. Mrt nekem a gyatyó kényelmesebb. De azért így is megtosz.


A hosszú pizsi szerintem is aranyos.

2020. okt. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
Én férfi vagyok, ugyan így vagyok. Több vastag paplan és pléd kell, hogy ne fázzak éjszaka.
2020. okt. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
77%
Ezért is kéne FÉRFI partnert keresned, gyerek helyett!
2020. okt. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%
Miert nem tekered fel a fűtést?
2020. okt. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
15%

Fűteni próbáltatok már??:))

Komoly leszek! Ha neked így kényelmes...bár padi szemmel azok a ruhadarabok nem túl erotikusak amik rajtad vannak.

Egészségeddel minden rendben? Szív és érrendszer terén főleg?

Az öregekre akiknek nem jó a vérkeringésük jellemző ez.

Vagy!!! Az emberi szervezet képes változni megszokni dolgokat. Lehet "magasabb hőmérsékletre állítódtál be". Pl gyerekként 40 fokban aludtál (-10ben nyitott ablak) távhős panelban. Pl!

2020. okt. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
29%
Pucéran a legjobb!
2020. okt. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
67%
Télen-nyáron bugyiban és ujjatlan pizsama felsőben alszok, én ennyi göncöt nem tudnék magamon elviselni
2020. okt. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%
Miért nem cseréled le a sok plédet egy vastag takaróra? Úgy semmi fura nem lenne benne- pizsama, takaró.
2020. okt. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Bár én férfi vagyok, de előfordul, hogy gatya nélkül alszom teljesen pucéran. Egy takaró van rajtam és annyi. Felszabadító érzés!
2020. okt. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Dettó, csak egy pléddel.


Nálunk még nincs fűtés, drága Gázművek és Főváros törődésének hála csak jövő pénteken lesz, szóval ja.

2020. okt. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!