Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Párok vagy házasok, ti együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok vagy házasok, ti együtt alszotok vagy külön szobában?

Figyelt kérdés
Én külön szoba párti vagyok.
2019. jún. 25. 07:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Együtt egy ágyban.
2019. jún. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Szintén együtt, egy ágyban. Te miért vagy külön szoba párti? Egészségügyi gondok miatt, vagy csak a komfortérzetednek így jobb?
2019. jún. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Együtt egy ágyban.
2019. jún. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Komfort, szeretem kialudni magam, és egy ágyban nem megy. Egyik barátnöm még horkolt is ráadásul, meg az éjszaka közepén elkezdett drámát csinálni. Meg személyes tér is fontos, meg a csend.
2019. jún. 25. 07:49
 5/16 anonim ***** válasza:
43%
Én sokáig nem tudtam más emberrel aludni!Nem tudom elmagyarázni az okat egyszerűen,mikor a pasim elaludt felkeltem es kimentem a kanapéra!3évig így ment kb...És egyszer csak elkezdett hiányozni,valami megváltozott!Ő elfogadta,toleralta mikor elmomdtam neki!Már 5éve alszunk egy ágyban!Szerintem idő kérdése...
2019. jún. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
12 éve vagyunk házasok. Az első 5 év azzal telt el, hogy én semmit sem aludtam, a férjemet meg rommá rugdostam, hogy ne horkoljon már. Ragaszkodtunk a közös ágyhoz, mert házasok vagyunk, nem aludhatunk külön... aztán amikor az első gyerkőcöt vártam, megbeszéltük, hogy külön alszunk, amíg terhes vagyok, mert ritka volt, ha sikerült kényelmesen elhelyezkednem és igényeltem a nagy ágyat. A szex több/jobb lett, mert végre tudtam aludni, ő is pihentebb volt, mert nem keltegettem éjjel 10 percenként, több időnk volt egymásra, mert később tudtunk feküdni... azóta született még 3 gyermekünk, továbbra is külön alszunk. Nekünk így a jó. 😊
2019. jún. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
48%
Együtt, szerintem nem normális külön aludnia egy párnak, pár valahol az is belefér hogy mással kefélnek, de szerintem költözz az ország másik végébe egy másik házba biztos ami biztos..
2019. jún. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%
Együtt, vagy egymás mellett, sajnos az sem mindegy.
2019. jún. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
52%
Mi szorosan összebújva a kezdetektől már évek óta.
2019. jún. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Kulon agy es pont leszarjuk mas mit gondol errol. Alvas elott szeretgetjuk egymast, aztan olvasunk, szoszmotolunk mindketten a sajat szobankban es o amugy is kb. masfel oraval elobb megy el aludni. Nekunk igy kenyelmes. Alvas kozben csak szotlanul fekszik az ember, mint egy fadarab, nem hiszem, hogy tenyleg ez lenne ket ember kozotti szeretet legfontosabb fokmeroje. Ez az orszag masik vegere koltozest javaslo gunyolodo valaszolonak ment.
2019. jún. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!