Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy oldjátok meg a szerető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldjátok meg a szerető tartást úgy hogy 8 után nem lehet kimenni?

Figyelt kérdés

Szóval ugye régen elhúzódhatott a munka, segítettem a nővéremnek bevásárolni, sok minden lehetett. De most hogy nyolcra haza kell érni minden estét a barátnőmmel kell töltenem, és ez nagyon feszélyez... ti hogy oldjákok meg? Én azon gondolkoztam hogy megkérem az egyik barátnőjét hogy hívja át magához ottalvósba “mert meglepetés készül” szerintetek ez jó lehet, és akkor a többi lány meg itt aludna és reggel haza viszem őket. Vagy ti hogy oldjátok meg?

28 F (bnőm: 25 asszem)



2020. nov. 15. 16:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Asszem hokizni fogsz ettől kezdve egyedül mostmár, ha ilyen béna voltál...
2020. nov. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
71%
Szánalmas vagy Andriskám😂😂😂✌🏻
2020. nov. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
87%
Egyszerű, kidobod a barátnődet.( Ne indokold azzal, hogy csalod mert szerintem minimum szétveretne. ) Aztán szabad a pálya. Hívhatod fel magadhoz a nőket. Egy úriember nem játszik a nők érzéseivel.
2020. nov. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Dugni este nyolc előtt is lehet! Aki akar az tud, és dug!!!
2020. nov. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Kezedben póráz, látsz egy rendőrt, elkezdesz ordibálni: "Morzsiii, a k@&#nyád, hol a f@#ba vagy?"
2020. nov. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!