Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ez már sokk? Egy hónap múlva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már sokk? Egy hónap múlva lesz az esküvőnk. Anyósékkal egy házban, de nem együtt élünk, van baba, vele vagyok itthon. Mindent egymagamnak kell megszerveznem. Még csak meg sem kérdezik, hogy haladok, segítsenek-e valamit.

Figyelt kérdés
Ha a páromat kérdezem valamiről (nem szemrehányóan), pl. felhívott-e már valakit, tiszta idegbeteg lesz, mert minek kell mindent 100*megbeszélni, meg miért ilyenkor kell erről beszélni.Már mondta azt is, hogy neki mindegy, ő azt mondta legyen esküvő, de intézzek mindent én.Senkitől nem kapunk egy fillért sem segítségképp, és marha nehéz mindent egyedül elintézni.Már ott tartok, hogy valószínüleg nekem kell majd a tortákat megsütni.Ez sem zavar senkit.....Ez kész téboly!Más is járt hasonló cipőben?
2012. jún. 13. 13:51
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
81%
Ti egyáltalán mi a véres hányásért házasodtok össze?
2012. jún. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
90%
Az elején is tudtátok h nem fog senki segiteni anyagilag!És gondolom azt is megbeszéltétek hogy ki mioböl veszi ki a részét!Ha te ezt igy vállaltad akkor sajnálom!
2012. jún. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
91%

1. Általában mindenhol a pár intézi a dolgokat.

2. Azon belül is a menyasszony, mert ők azok, akik megálmodják, és szervezkednek, intézkednek, ruha, fotó, dekor, anyámkínja.

3. A férfiak rühellik az esküvőszervezést.

4. miért kellene, hogy anyagilag segítsenek? Gondolom, majd adnak pénzt, vagy nászajándékot.

5. Ha nem elég a pénz, akkor legyen kicsi esküvő

6. Miért nem a gyerek előtt házasodtatok össze?

7. Ha a gyerek előtt nem volt sürgős az esküvő, akkor már várhattatok volna addig, amig nagyobb a gyerek, és jobban tudsz szervezkedni. (Addigra több pénz jött volna össze ráadásul, nem a szülőktől kellene anyagi támogatást várni.)

8. Igaza van a párodnak, te otthon vagy egész nap. Ő szerencsétlen csóri egész nap gürizik, este meg téged kell hallgasson, hogy kit mit hogyan kell szervezni, ami neki csak kiadás formájában jelenik meg a szeme előtt.

9. Ha ennyire "téboly", akkor be lehet sétálni 2 tanúval is.

10. Ha egyébként is olyan hisztis vagy, mint itt, akkor nem csodálom a férjed reakcióját. Nem sem lenne kedvem hozzád.

2012. jún. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
95%
3. válaszolóval maximálisan egyetértek. Utálom ezt a hozzáállást, hogy "meg sem kérdezik kell-e segíteni". Ha nem nyitja ki valaki a száját, ne várja el, hogy más kitalálja a gondolatait. "Néma gyereknek..." A másik anyagi segítséget mégis kitől várnál el? Szerintem nem másnak a dolga az esküvőtöket finanszírozni, hanem a párodé és a tiéd. Nekem eszembe nem jutna a szüleimtől, vagy a párom szüleitől pénzt lesni. Akkor várnék vele addig, amíg nem tudunk saját erőből olyan esküvőt szervezni amilyet megálmodtunk. Vagy tényleg elég akkor egy egyszerű pár fős szerény esküvő.
2012. jún. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

mit meg nem adtam volna érte,ha így kell esküvőt szerveznem...De nem,nálunk anyu,anyós mindent jobban tudott,egy ideig próbálkoztunk a férjemmel,h az legyen,amit mi mondunk,de végül feladtuk,azt mondtuk csináljanak,amit akarnak(és mosolyogva bólogattunk minden ötletükre),mert végülis nekünk jó lett volna egy csak családi(10fős) esküvő is, így ők meg kiélhetik magukat...

Végül nagyon jó lett az egész,de mi kb. a vendéglistát írtuk össze...:D Ezzel jár az,ha ők fizetik...(ebbe se szóltunk bele,nekünk is meg lett volna a keret rá,de ragaszkodtak hozzá,h ezt a szülők állják)

Ja,és mint mondtam,hagytuk,mert minket aztán teljesen hidegen hagyott a lagzi...mi csak össze akartunk házasodni,még a gyerekünk születése előtt..

Szóval valószínűleg nem a férjed ötlete volt a nagy lagzi és nem anyósodé,jól tippelek?

2012. jún. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

1. Azért nem a gyerek előtt házasodtunk össze, mert!

2. Meg volt beszélve, hogy ki-.mit csinál, ki-mit segít, most mégis mindenki elpárolgott hirtelen.Ha előre tudtam volna, hogy így lesz, nem akartam volna.

3.Anyagi segítségről is szó volt, pl.a kaja egy részét kifizetik a szülők, hát úgy döntöttek, inkább mégse.

4, A páromat nem terhelem ilyenekkel,az meg hogy megkérdezem esküvő előtt egy hónappal,hogy ugyan mikor hívja fel xy-t,hogy lesz e a tanúja, vagy eljön-e, nem tetszik, és kiakad, hogy majd, és haggyam, már bocsi, de igenis felháborító.Mert majd ha nem időben kéri meg és nem tud eljönni, akkor nézhet.

5.Mikor bejelentettük,hogy összeházasodunk,mindenki örült,atéa körül pattogot.Én majd ezt adok, én majd azt segítek.Így minden rendben is lenne, csak most az utolsó hajrában hirtelen mindenkinek más dolga akadt.Kur555va jó!

6. HA ETTŐL HISZTIS VAGYOK, AKKOR AZ VAGYOK, DE KI NEM LENNE AZ A HELYEMBEN?TÉNYLEG EGYIKŐTÖK SEM?

2012. jún. 13. 14:16
 7/31 anonim ***** válasza:
87%

Ezt tudtad akkor is, amikor belevágtál. Bevállaltad egyedül mert azt hitted hogy majd fognak segíteni meg pénzt adni de nem jött be. Ez van.


Én nem jártam ilyen cipőben mert annyit vállalok amennyit el tudok végezni. Egy esküvő megszervezése és fizetése egy baba mellett nem ilyen.

2012. jún. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Ja, szűk családi körben leszünk mi is.
2012. jún. 13. 14:16
 9/31 anonim ***** válasza:
23%
Tudtad,hogy a hagyomány szerint a lány családjának kell fizetnie mindent? Ez esetben apukádéknak kéne állnia az összes felmerülő költséget.
2012. jún. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Nincsenek szüleim, sajnos.
2012. jún. 13. 14:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!