Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Segítséget kérek. sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítséget kérek. sokat veszekedünk párommal, igaz 2 évvel fiatalabb mint én de ez nem mentség szerintem. minden hülyeségen civakodunk és már elég. tegnap meg néztem a telefonján az instagramm kereséseket és egy fiú volt ott aki tetszett?

Figyelt kérdés

és azt a magyarázatot kaptam hogy, csak rá keresett.

mindig hibássá tesz.

soha nem lehet igazam.

szeretem őt nagyon es ő is engem.

mit tegyek?



2020. nov. 18. 15:48
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

Szeretheted, mert elvakít a szerelem.

Ellentéte ennek az, amit írtál. "...mindig hibássá tesz, soha nem lehet igazam...".

Így akarsz éveket, netán egy életet leélni? Garantálom, hogy nem fogod kibírni, tehát szakítsatok!

Ffi.

2020. nov. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

vannak napok mikor akárhol vagyunk ha kettesben, ha bárhol a legyőzhetetlen pár vagyunk.

mert segítjük egymást bármi van.

de ha veszekedés van, olyan makacs és annyira utalom amikor közben meg hisztizik is.

2020. nov. 18. 15:59
 3/10 anonim ***** válasza:
A jó viszonyt a legkönnyebb megélni, de éljed meg örömmel azt, ami negatívumot írtál róla!
2020. nov. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Te ebben a kapcsolatban nem létezel, csak azt hiszed. Az, hogy sosem vesz figyelembe és nem sosem ad igazat azt jelenti, hogy magasról tesz rád és mindenre ami veled kapcsolatos, csak annyi a lényeg, hogy neki jó legyen. Ő ezt pontosan tudja, ahogy azt is hogy bármit megtehet veled és hogyan tartson maga körül.


Ha épp olyan napja van és valami miatt jól érzi magát, akkor kapsz egy kis jót. Ha bármi elcs*szi a kedvét vagy drámázni akar, akkor jön a hisztizés és csapkodás, ahol persze mindig te vagy a hülye.


Tenni nem tudsz semmit, ő ilyen. Eltűröd amilyen alja módon bánik veled, vagy elmész, ennyi döntési lehetőséged van.


Csak tipp továbbá, de az, hogy másokat keresgél azt sejteti, hogy a te szereped szép lassan lejár; vagy megfog csalni (ha eddig még nem tette), vagy eldob majd, mint egy taknyos zsebkendőt.

2020. nov. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem túl nagy ügyet csinálsz ebből az insta kérdésből.
2020. nov. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem sem az insta a fő kérdés, de valaminek lehet az előjele...

Fontosabbnak látom, amit a legelső válaszomban írtam.

2020. nov. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kis időre szakítanotok kéne, és akkor rájönne, jobb esetben, hogy mennyire fontos vagy neki, és változtatna magán kicsit, hogy nehogy újra szakítás legyen. Ez sok esetben működni szokott.
2020. nov. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatjátok kis időre szakítani, ahogyan a #7 javasolja, de számtalan esetet ismerek, hogy pár hónapig az újrakezdés után minden OK, de a vége mégis csak a szakítás lett. Korotokra való tekintettel én most szakítanék. Sok az ütközési pont köztetek.
2020. nov. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

a baj.. hogy komolyan mondom, érzem hogy ő az igazi.

3x vagyunk együtt soha nem tartott sokáig a kapcsolatunk ez előtt csak 2 hónapig mindig.

mert rossz voltam... 3xra pedig megvaltoztam, jobb ember lettem és ennek már lassan 2 éve hogy együtt vagyunk.. nem dobnám el őt..

2020. nov. 18. 23:34
 10/10 anonim ***** válasza:
Légy boldog vele, de fenntartom azt a véleményemet, amit az #1,-ben írtam.
2020. nov. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!