Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hölgyeim össze jönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim össze jönnétek egy sofőrrel? El tudtátok vele képzelni az életeteket?

Figyelt kérdés

Legyen ez nemzetközi kamionos vagy busz sofőr.

Aki külföldön dolgozik,2 hetet távol van majd 2 hetet pedig otthon,el tudnátok képzelni vele az életeteket?

Nyáron el mennétek vel utazni?


Esetleg 2 hét munka és 1 hét otthon?

Szerintem ez már nem annyira jó.


Heti szinten nem gond ha 1-2x nem alszik ott?

Vagy

Minden nap legyen otthon?


Nyilván szeretitek egymást,minden stimmel, meg tudtok beszélni akármit.


Fontos ez a kérdés számomra mert nő nélkül nem tudom el képzelni az egész életemet,hiába próbáltam le beszélni magamat egyszerűen nem megy,egyszerűen egyedül nem az igazi az életem,szeretnék szerelmes és boldog lenni mert számomra ez az élet értelme.

Egyedül utazgatni sem az igazi,hiába jutottál el a tengerpartra vagy a szerelmesek városába Velencébe ha nem tudod kivel átélni-megosztani ezeket az élményt, volt lehetőségem ki próbálni ezeket és egyáltalán nem olyan, hiába jártam több országban is.


Kíváncsi lennék a véleményetekre mielőtt bele kezdenék a jogosítvány megszerzésébe,mert sajnos nem olcsó.


Köszönöm ha végig olvastad,szép napot.🙂


22F



2020. nov. 27. 04:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Kamionos apa gyerekeként a kamaszkor szuper volt. Aztán felismeetem, hogy nincs kapcsolat apa és lánya közt, pedig szeretném. Nincs közös téma, szeretjük egymást, de kimutatni nem tudjuk. Anyám mellett soha nem láttam más férfit.

A férjem kamionozik. 22 évig nem láttam mást rajta kívül. Vártam, vártam, minden hétvége róla szólt, neki főztem, sütöttem, maximálisan kiszolgáltam a szexuális igényeit, mégse voltam neki elég.


Asszem,ez nem jött be. Talán neked sikerülni fog.

Végülis a munkakör tök mindegy, az ember a fontos.

2020. nov. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én eltudnam! 24/L
2020. nov. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen párok. Ismerek egy csajt akinek a párja külföldön kamionozik, kb 2 hetente hétvégén látják egymást. De a nő munkája is kb. napi 10-11 óra minden hétköznap (túlórák stb) szóval csak aludni jár haza. Náluk működik.
2021. jan. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
50%
Csak a személyiség számít.
2021. jan. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!