Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Változtatnál az életeteken?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változtatnál az életeteken?

Figyelt kérdés

ha némiképp gondtalan életetek lenne. Lenne munkátok és albérleti díj, hitel nem lenne.


Lakás amiben ingyen éltek nem a tiétek lenne és semmit nem kéne fizetnetek.


2020. aug. 3. 18:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Utópia. Túl szép, hogy igaz legyen, és az ilyennek utóbb mindig kiderül, hogy súlyos ára van.
2020. aug. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Lenne munkátok és albérleti díj ....


Lakás amiben ingyen éltek .....


Most akkor ingyen élünk benne, vagy albérleti díj van??

2020. aug. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Több időt töltenék a családommal. Mennénk ide-oda, moziba, kirándulni, állatkertbe, akárhova. Vagy csak kiülnénk nyári estéken az udvarra, szalonnát sütni, tollasozni a gyerekekkel, hallgatni a tücskök ciripelését, nézni a csillagokat.
2020. aug. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tehát munkánk van de hitel és albérleti díj nincs.
2020. aug. 3. 19:12
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a lakás nem az enyém lenne,azért vennék egyet hitelre,és már lenne is gondom.
2020. aug. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak én nem értem mi a kérdés?
2020. aug. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az a kérdés élnél ilyen feltételekkel vagy inkább torekednél a kozos házra pároddal
2020. aug. 3. 20:14
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja köszi, én törekednék a saját házra.
2020. aug. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%
Körülményfüggő. Ha pl. nagyinak lenne egy felesleges lakása, amire neki már abszolút nincsen szüksége, így felajánlja, hogy éljünk benne/legyen a miénk, miért ne használnám ki. Ha a lakás tulajának ez lemondással járna, akkor nem mennék bele természetesen. Illetve, ez egyénfüggő. Valakinek fontos a saját lakás, így arra gyűjt, más pedig albérletben él, de elutazza az összes félretett pénzét, mert neki meg az a legfontosabb. Szóval tényleg nem lehet általánosítani.
2020. aug. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én kihasználnám a lehetőséget és befektetnék egy második ingatlanba.
2020. aug. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!