Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ez tipikus pasis dolog, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tipikus pasis dolog, vagy csak az én férjem ilyen?

Figyelt kérdés
Itt élünk már 10 éve. Mindennek megvan a helye. Erre még mai napig van amire rákérdez. De olyanokra is, amiket időről időre használ, tehát tudnia kellene hol van. Főként a ruháknál vagyok kiakadva. :D Mindenkinek külön akasztósa, külön polca van. Erre van mikor az én polcomon keresi az ő ruháit.

#idegesítőenédes
2020. nov. 30. 10:33
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Azért ezt nem napi szinten kell elképzelni. Ruhák terén, néhány havonta téved az én polcomra, más téren is néhány hetente fordul elő, hogy kérdez valamit hol van.
2020. nov. 30. 11:29
 12/18 anonim ***** válasza:
75%

Néhány hetente, néhány havonta?

Akkor annyit se ér a dolog, hogy kérdést írj róla. :-))))

2020. nov. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Vedd tudomásul, hogy mit írt a #12-es.

Nem világrengető dolog, ha téved, de ha Te nem tudod elnézni éveken át, akkor... (ugye, tudod, mit akartam még írni, csak kérdés, hogy megéri-e Neked?).

2020. nov. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
50%

Nektek se voltak szüleitek, nagyszüleitek?


Ez tényleg ilyen tipikus apukás/papás/pasis dolog, hogy a férfi nem talál otthon valamit, ami a szeme előtt van azt se. Nekem a családomban minden férfi csinálta. De nem minden nap, nem állandóan, nem az hogy semmit nem talál, csak néha.


Szerintem aranyos. A legtöbben túl komolyan vették ezt a kérdést.

2020. nov. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Nem csak megoldandó problémáról, tanácstalanságról lehet itt kérdést kiírni szerintem, de ha kíváncsi valaki másnál hogy mennek egyes dolgok, arról is. Mindössze érdeklődés, kíváncsiság szintjén. Ez utóbbi kategóriába tartozott volna az én kérdésem.

Tehát szerintem is legtöbben túl komolyan vették a kérdést, meg félreértelmezték. Mindamellett örülök minden válasznak, véleménynek. A kritikusnak is.

2020. nov. 30. 12:49
 16/18 BeefEater ***** válasza:
Én az ellentéte vagyok. Ha megkérdezi tőlem, hogy valami hol van, akkor tudom, hogy a "kis szobában fölülről a második fiókban, a fiók hátsó harmadában a bal oldalon", pedig nem vagyok rendmániás csak utálom ha nem találok valamit.
2020. nov. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
35%
Már megint cukikának van beállítva egy emberi hiányosság, csak mert farka van az illetőnek.
2020. nov. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nálunk nincs ilyen szigorú rend és egy csomó mindennek nincs saját helye. Én képtelen lennék így élni... De külön vannak az én cuccaim az övétől és eddig nem jutott eszébe az én cuccaim között keresgélni a sajátját. A saját cuccait ő pakolja el és nem én, az én cuccaimat meg én pakolom el.
2020. nov. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!