Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit lehet kezdeni egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni egy ilyen gyerekes vitával? (Szakításon kívül.)

Figyelt kérdés
Falra tudnék mászni. Triviális eset, de megakadtam, segítsetek. A párom besegített végre a házimunkába, ez ritkaság, ezért nem akarom elcseszni egy veszekedéssel (nehogy többet ne segítsen). Kitakaritotta a konyhát, de kidobta a száraz kenyérvégeimet amit egy hónapja gyüjtök hogy morzsát csináljak belöle. Amikor megkérdeztem hogy hol van a kenyerem, azt mondta flegmán hogy kidobta mert morzsált-szemetelt. Mintha eddig minding ö takaritotta volna fel a morzsákat a konyhában 😅, de mindegy. A bajom az, hogy nem kèrdezett meg, amikor meg mondtam hogy megkèrdezhetett volna, csak flegmán vállat vont. Nem fogok belehalni egy kenyèrvèg gyüjteménybe, és hálás is vagyok hogy végre felkapta a seprünyelet, de nagyon felhúz ez a flegma vállvonogatás. A hab a tortán hogy beszólt késöbb hogy én is kidobtam egy félig megfözött krumplileveskezdeményét amit nem volt ideje rendesen befejezni (3 nap alatt). Mi ez a gyerekesség?? Letaglóztam, mit kell tenni egy ilyen gyerekes viselkedéssel? (Felnött fèrfi, 35 éves.)

#kenyér #ovodábavele
máj. 24. 02:37
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

Menj hozzá feleségül és lépj túl ezen!

Amúgy összeilletek:)

Te a kenyeret egy hónapig szárítod ő meg a krumpli levest főzi három napig!

Aranyossak lehettek együtt...

máj. 24. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

Zsiráf nyelv. Keress rá, hogy miaz és hogy kb hogyan lehet ilyet kommunikálni tisztán.



Viszont szerintem nem azzal van a gond, hogy kidobta a kenyeret, hanem azzal, hogy utána, amikor próbáltad jelezni neki, hogy az neked kellett volna, akkor csak vállat vont és közölte, hogy leszarja.


Szerintem

1. Nem az a megoldás, hogy azt mondod neki, hogy "legközelebb kérdezz meg", mert nem tudhatja mindenről, hogy mikor és miről kérdezzen meg, ha nem tudja.

Szóval inkább azt kéne mondani, hogy legközelebb szóljon ha hirtelen felindulásból kitakarítja a konyhát, és mondjuk Te megmondod neki, hogy mi az a dolog, ami kidobandónak tűnhet, de nem az. Pl aludt tej, aszalt/rohadó gyümölcs vagy szárított kenyér vagy akármi.

Meg ha annyit kap, hogy legközelebb kérdezzen meg, akkor azzal ő inkább gyerek besorolásba jut.


2. A másik, hogy valóban egy ostoba és kifejezetten agresszív vita módszer, hogy egy másik szitut hoz fel "védekezésként", ami igazából visszatámadás. Mintha azt mondanám, hogy " Nem húztad le a wc-t magad után!" Erre a válasza, hogy "Te meg nem takarítottad ki a kádat a múltkor"

Nem tartozik a vitához és ha zavarta, akkor miért nem szólt akkor?


A másik meg NEM TARTOZIK A VITÁHOZ.

máj. 24. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
Úristen de idegesítő lehetsz. Hát én a csávó helyébe már léptem volna.
máj. 24. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
92%

Egy hónap alatt egyszer sem említetted neki, hogy kenyereket szárítasz morzsának? Fura kapcsolat lehet, persze nem tudhatom, lehet amúgy az űrkutatásról meg társadalomtudományokról beszélgettek állandóan, de nálunk általában az van, hogy mindenféle apróságról is tud a másik, együttélés esetén, szóval nem merülne fel ilyen helyzet, hogy valamire azt hiszi a másik, hogy ki lehet dobni, mert tudjuk, ha valami direkt van ott ahol.

A három napos levesőrizmény viszont rohadt undorító, ennyi idő alatt már jó ha nem romlott meg, nem tudom, azzal mit akart, de a párod kb agyilag valami 6 évesnek tűnik. Ha neked ez kell…

máj. 24. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!