Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Kisiklott életű férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisiklott életű férfiként csak szintén kisiklott életű barátnőm lehet?

Figyelt kérdés

Háromszor buktam ki összesen egyetemekről, karrierem nincs, segédmunkától komolyabb melóm sose volt. Vagyonom nincs. Jelenleg mamahotelben élek.


F/29


2020. dec. 2. 06:03
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

De ha hozzám hasonló kaliberű nőt keresek, az miért is baj?


TEhát szintén olyat akinek nincs karrierje, nem képzett, esetleg szenvedélybetegsége is van.

2020. dec. 2. 10:01
 12/16 anonim ***** válasza:

Az jó lesz, de hol fogtok lakni? Miből fogtok élni?

Anyád nyakán egy babaettával és egy macskával kemény lesz nőt találni.

2020. dec. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
50%

Hogy lehetsz ilyen szerencsétlen? Azt megértem, hogy egyszer kibuksz egyetemről. 18-20 évesen még nem fogod fel, hogy miért vagy ott, csak anyád iratott be. Na de amikor másodszor futsz neki, akkor már felnőtt fejjel el kéne odáig jutni, hogy magadért tanulj.

29 évesen nincs munkahelyed. Ez nagyon nagy baj.


Úgy tűnik anyukád még támogat téged. Használd ki ezt a lehetőséget. Iratkozz be 1-2 éves OKJ képzésre, majd ezzel helyezkedj el. Dolgozz a szakmád területén 1-2 évet és utána iratkozz be alapképzéses levelezőre, ugyanezen a területen. Lesz már tapasztalatod és a saját jól felfogott érdekedben tanulni is fogsz, így könnyen megszerzed a diplomát.

2020. dec. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
nem tart el anyám, mármint anyagilag, csak lakni lakhatok itthon.
2020. dec. 2. 10:25
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy alkesz vagy, kihagytad a felsorolásból. Előbb magadon kellene dolgozni, és csak utána próbálni ismerkedni.
2020. dec. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem. Előbb tedd rendbe az életed, majd aztán csajozz.
2020. dec. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!