Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Életünk első albérletét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életünk első albérletét fogjuk kivenni a párommal, mit hagytam ki a szükséges dolgok listájából?

Figyelt kérdés

-havi bérleti díj + rezsi+ közös költség és internet, telefon

-étel, ital

-tisztítószerek,tisztálkodáshoz szükségek cikkek

-ruha, cipő, egyéb textíliák

-


2020. dec. 4. 11:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Megbeszélni az anyagiakat és házimunkát.
2020. dec. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%

Ez milyen lista? :D

Mert nálunk például a bérleti díj + rezsi + kktsg + telefon,internet , a bevásárlás felesbe van fizetve. A bevásárlásba beletartozik a közösen használt tisztítószerek ára is, pl mosogatószer, mosópor, öblítő stb.

De tisztálkodáshoz szükséges cikkeket miért feleznénk? Én használok 5 féle tusfürdőt meg sampont meg balzsamot meg bőrradírt meg arclemosót, ő meg egy tusfürdőt, amit ráken a hajára meg a heréjére is szerintem :D Nem lenne fair ezeket felezni.

Ruha, cipő úgyszintén mindenki egyéni dolga.


Komolyan nem értem ez a lista mit takar.

22N

2020. dec. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Arra szolgál, hogy átlássam, mire van szükségünk, mi az, amit muszáj megvenni akár havonta, és mit számoljak bele a havi költségvetésbe. Mivel teljesen egyedül nem "vezettem" még háztartást. :)
2020. dec. 4. 11:53
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

#2

Igazán nőies teremtmény vagy.

2020. dec. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
#4-es, miért? Mert lemertem írni azt a szót, hogy here? Indokold már meg kérlek, tényleg kíváncsivá tettél.
2020. dec. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

- Gépek/eszközök.

- "Óhhh, hogy b@ffa+..." pénz. Azaz 100 eltéve BÁRMIRE! Pl.: folyik a WC, csöpög a bojler, kell új TV,...

- Ha van autó, hol és miből fog parkolni?

2020. dec. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Autónk nincs, még pár évig nem is lesz így ilyen költségünk nincsen,én bérlettel járok, ami pedig nem olyan nagy kiadás.

Gépek terén jól állunk, mindenünk megvan a mosógépen kívül :D

Személyes holmink, evőeszközök, szerszámok, mindenféle kisebb ingóság szempontjából nagyjából minden rendben szintén.

2020. dec. 4. 12:19
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz megmondan, hogy neked mire van szükséged. Elsőre jónak tűnik a lista, szerintem ami még hiányzik belőle

- mobiltelefonok

- utazás (bérlet)


De a legjobban azzaj jársz, ha egy-két hónapig írod, hogy mire is költötök.


És ami fontos, hogy ne centizd ki a dolgot, mert bármennyire jó tervet is készítesz, mindig jön valami váratlan kiadás

2020. dec. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Igen, igyekszem rászámolni. :D

Köszönöm a segítséget :)

2020. dec. 4. 12:43
 10/16 anonim ***** válasza:
Lakásbiztosítás, ha olyan mocsokházi a főbérlő, mint a mienk, és követeli.
2020. dec. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!