Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak! Ti együttélnétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti együttélnétek a barátnőtökkel boldogan, ha ő nem akarna házasságot, mert számára felesleges vagy fontos számotokra az egész ceremónia?

Figyelt kérdés

2020. dec. 10. 23:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
33%
#9! Ezzel majd ismét azt érik el, hogy tovább emelkednek a lakásárak
2020. dec. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%

10. Persze, hisz nem mindenki akar gyereket. Most azt mondtam, ha a kérdezőék pl igen.


11. Én is ismerem, hogy inkább probléma származik belőle, minthogy jót tenne. De ha amúgy is megfelelnél a feltételeknek, mert egyébként is mostanában akartatok gyereket, akkor még egyszer mondom az egyéni személyes életedben bűn elhajolni ennyi pénz elől.

2020. dec. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
12. Sajnos én még akkor vettem a házam amikor szocpol volt, és az gyerekvállalással csak újépítésürw adtak, használtra meg csak ha már van, így nem tudtam igénybe venni. De még
2020. dec. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
De még az első lakás kedvezményt sem, mert annak is volt egy összeghatára amit pont elértem.
2020. dec. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
81%
Kitűnő, ez a házasság dolog csak egy női bolonderia
2020. dec. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
85%
Előző, meg a mostani barátnőm is volt férjnél, és azt mondják, így utólag, hogy semmi értelme nem volt, fiatalon meg még hittek a mesében. Szép nagy cécó, de csak egy papír nem fog megváltoztatni semmit, és később a szétválást is csak megnehezíti
2020. dec. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
81%
Nekem van feleségem mert O akarta akkor legyen . Elmondtam neki hogy hülyeség az egész de ha akarja ám legyen
2020. dec. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
74%
Nem látom értelmét a házasságnak.Az emberek felelőtlenül ígérgetnek egymásnak-maguknak sok házasságkötéskor legalábbis.Szóval nem ezen múlik a boldogság.
2020. dec. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
#12 "De ha amúgy is megfelelnél a feltételeknek, mert egyébként is mostanában akartatok gyereket, akkor még egyszer mondom az egyéni személyes életedben bűn elhajolni ennyi pénz elől." - szerencsére nem mindenki megvásárolható, hanem vannak saját elvei is. Mi 23 éve vagyunk NEM házasok...
2020. dec. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
... ja egyébként a fenti nyilván válasz a Kérdezőnek is... együtt élünk boldogan, mindenféle cécó nélkül.
2020. dec. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!