Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Csajok/Hölgyek! A képen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok/Hölgyek! A képen szereplő Úrral lennétek eggyütt párkapcsolatban?! Indokot is!!

Figyelt kérdés

[link]



Kíváncsi vagyok a válaszokra😃


F


2020. dec. 17. 16:26
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
79%
Berkivel? Ez most komoly? Még ha meg is tudnék barátkozni a bazilika kilincs orrával, akkor is ott van az a tény hogy egy fsz.
2020. dec. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
6%

Mind azt fogják mondani, hogy nem.


Ettől függetlenül bombázó nőkkel van együtt, szóval a vélemények nem tükrözik a valóságot.

2020. dec. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

#1

Azt hittem úgy beindulsz a képen szereplő Úri embertol mint a 600 lovas m5 🤣🤟



Érdekes minden képe alá a hölgyikék annyi szívet küldenek, illetve gratulálnak neki, hogy azt hittem mindenki bele van zsongva.. 🤔

De nem így van...



Ez csak egy kérdés emberek! Nehogy itt össze vesszen valaki a semmin! Ez nem az a fajta kérdés! 😅

2020. dec. 17. 16:32
 4/37 A kérdező kommentje:

#2

Így van!! 🤜🤛


Én is ezen csodálkozom hogy bomba nője van mindig..

Hódi Pamela is Magyarország egyik legjobb nője az én szememmel... Benne van a top 5ben! 😁



ÉS erre nem tetszik a nőknek?!



Hogy is van ez?

2020. dec. 17. 16:33
 5/37 anonim ***** válasza:
88%
#2 attól még, hogy vannak nők, akiknek ő bejön, nekem engedtessék már meg, hogy ennél magasabbra helyezzem a lécet. Vannak nők, akik Amszterdamban üvegablak mögött táncolnak, attól még nekem ez lehet egy nemkívánatos tevékenység.
2020. dec. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

#5

Most mi van??


Berkitől legyen izmosabb??

Ejha.. Nehezen fogsz olyan csávót találni... 😅😅



Azert valljuk be, hogy a berki férfi szemmel is komoly csávó ☝️☝️

2020. dec. 17. 16:36
 7/37 anonim ***** válasza:
91%
Hódi Pamela? Most viccelsz? Reggel az ágyból kikelve mongoloid szemekkel is szebb vagyok nála, és úgy kb a nőismerőseim 99%-a.
2020. dec. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
7%

#5


Az a te dolgod, hogy mennyire helyezed a lécet.


Ettől függetlenül Berki Krisztán egy gazdag és népszerű ember, és ez már elég ahhoz, hogy szép nőt találjon, ahogyan az sikerül is neki.

2020. dec. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
#6 nem izmosabb kell, hanem értelmesebb. Az meg nem nehéz :D
2020. dec. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
0%

#7


Hódi Pamela nyilván nem Magyarország legszebb nője, viszont azért egy erős 10/8, ha odateszi magát:


[link]

2020. dec. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!