Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Csajok/Hölgyek! A képen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok/Hölgyek! A képen szereplő Úrral lennétek eggyütt párkapcsolatban?! Indokot is!!

Figyelt kérdés

[link]



Kíváncsi vagyok a válaszokra😃


F


2020. dec. 17. 16:26
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kérdés hozza ki az embereket a sodrából hanem hogy a véleményünket kérdezted aztán mindet kritizalod, nem hiszed el hogy valakinek nem kell ez a bajgunar. Persze hogy a kommentek nyaladzanak érte az instajan. Talán azért mert mi akiknek nem tetszik nem megyünk oda mocskolodni. Na meg belőle kinezem hogy torolne is az ilyen hszeket.
2020. dec. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%
#30: Berki tipikus példája annak az emberfajtának (Magyarországon rengeteg van belőle egyébként, csak nem mindegyik ilyen sikeres, mint Berki), amelyik sötét, viszont rafinált. Lényegében nagyon kevés dolog érdekli, általában véve iszonyúan unintelligens, viszont annyi életképesség még van benne, hogy legalább egy szűk területre (úgy mint emberi gyengeségek, továbbá a zavarosban halászás művészetének kiismerése) koncentrálja az energiáit, mert tudja, hogy ennyi pont elég lesz ahhoz, hogy úgy tudjon magának jó életet biztosítania, hogy ne erőltesse meg magát szellemileg túlságosan.
2020. dec. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%
A 32esnek nagyon igaza van. És ezt a rafináltságot ne keverjük már össze az intelligenciaval. Mert nagyon nem ugyanaz. Utóbbit tisztelem, előbbit nem.
2020. dec. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
91%

"Nektek mindenki buta? Ti okosak vagytok?! Berki is buta?!"

Szerintem te retek buta vagy. Berki szintúgy egy igazi majomféle. Hódi Pamelánál pedig én sokkal szebb vagyok, fiúként. Hiába isteníted őket, két olyan embert imádsz, akik kívül-belül ocsmányak. Ilyen a te értékrended. XD

2020. dec. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%
Nyugdíjas nők szokták dicsérni.
2020. dec. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
27%
Charme-os alpha hím, a hölgyleányok álma.
2020. dec. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hogy ez a Berki... Minden ami számomra taszító: ostoba, arrogáns, nagyképű és ronda is.

A tornász Berki Krisztián: na, ő egy tehetséges ember, ráadásul szimpatikus is. De kár is ezt a kér Berkit egy napon emlegetni, mert ég és föld.

2020. dec. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!