Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Csajok/Hölgyek! A képen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok/Hölgyek! A képen szereplő Úrral lennétek eggyütt párkapcsolatban?! Indokot is!!

Figyelt kérdés

[link]



Kíváncsi vagyok a válaszokra😃


F


2020. dec. 17. 16:26
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

#19


Szeretnéd te azt a milfef karban tartani 😎😎😎🤣🤣🤣🤣🤣

2020. dec. 17. 17:25
 22/37 anonim ***** válasza:
89%
#21: fel sem merül benned, hogy a #19-es válaszoló egy heteró nő?
2020. dec. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem köszi, az én barátnőm szerintem ezerszer vonzóbb. Szép testű, szép arcú filterek meg műszempilla nélkül is. Meg nem is akarnék nálam idősebb nővel lenni.
2020. dec. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
91%

De nem értitek? Ő az alfa Berki és az ő volt rózsája, Pamula. Ti nem osztosztoztok a bizsergésben, mint a kérdező, aki azt sem tudja örömében, hogy hova legyen. :)

A multkor a Stiflertől kellett volna hanyatt dobnunk magunkat, ma tőle.

2020. dec. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%

Berkit én egy nagyon csúnya és ostoba embernek tartom, szóval esélytelen lenne. Az ilyen megjelenésű emberek láttán szorítom meg a kulcsomat, ha egyedül vagyok és szembejön egy ilyen. Egyszerűen a megjelenése is ízléstelen.


Erre mondják, hogy ízlések és pofonok. Nekem nem tetszik Berkit, más nőknek tetszik. Remélem nem hitted azt, hogy minden nőnek ugyanaz a típus jön be... Én is bejövök némely férfinak, némelyiknek pedig nem. Ez már csak ilyen dolog, szubjektív.


Nekem nem jön be a nővérem párja, mert nem tetszik a mackós alkat, neki nem jön be az én barátom, mert neki nem tetszik a hosszú haja. Nyilván ez csak két dolog, de gondolom érted, hogy mire gondolok.


Külsőre (a megnyilvánulásaik alapján belsőre is) szerintem az alábbiak sokkal vonzóbbak:

[link]

[link]

[link]


Nagy eséllyel nem fogsz egyetérteni ezzel, de mint írtam, mindenkinek más jön be, mást tart vonzónak. Ezt nem megérteni vagy elfogadni szimpla ostobaság.

24/L

2020. dec. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%
Berkivel? Isten őrizzen! Indoklás: ronda és buta, mint a föld. Számomra nincs egy értékelhető tulajdonsága. A műmacáknak biztos bejön, de ott is inkább a pénz csilingelése vonzza őket. Amúgy ha Hódi Pamela top nő, akkor én meg miniszterelnök. Na, hát, kb. ennyi realitása van. Az utcán bármikor találok nála jobbat.
2020. dec. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
91%
Nem, nem, nem. Semmi sincs ebben az emberben ami érdekelne, vagy tetszene.
2020. dec. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Indoklás:nekem az intelligens férfiak jönnek be.
2020. dec. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%
Az még a kisebbik gond hogy buta. Arról legalább nem tehet. De egy végtelenül arrogáns, nagyképű, bunkó ember. Ami számomra rendkívül taszító jelenség. Szóval soha.
2020. dec. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:

Jó ez csak egy kérdés volt itt nem kell össze veszni 🤣


Nektek mindenki buta? Ti okosak vagytok?! Berki is buta?!


Huha☝️☝️🤣

2020. dec. 17. 20:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!