Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Gyakorlatilag a mai világban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakorlatilag a mai világban egy párkapcsolatban a férfitól el van várva hogy főzzön, takarítson is + csináljon egyedül minden férfi munkát a háznál, meg keressen is jól?

Figyelt kérdés

S örüljön hogy egyáltalán vele van egy nő???


Ja és legyen elég ideje a királynőjére, nehogy az elunja magát...


F/30


2020. dec. 22. 16:39
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:

"szes női munkát a ház körül, és még jól is keresek. Ez a normális, vagy talán kitüntetést érdemlek? Ellenben a párom azt se tudja, hol van a porszívó, még egy portörlő rongyot nem vett a kezébe és ha valami elromlik, akkor szerelőt hívok. De legalább k...a jól keres."


Tehát a pénz miatt vagy vele főelg?

2020. dec. 22. 17:25
 22/41 anonim ***** válasza:
14%
Erről szól a "járás" neked nem kell lusta nő/pasi akkor közben kidobod.
2020. dec. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%

"Ha felezve van a házimunka akkor a nő is hasogatni fogja a fát meg tolni a szenet a kazánházba furikkal?"


Te igen gyenge :)

A házimunkába a házkörüli munka is beletartozik.

2020. dec. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:

Amúgy rohadtul nem vagyok egy mama kedvence pasi, nem azért kéne nő hogy kiszolgáljon, huszas éveim nagyrészében egyedül tartottam fenn háztartást.


Szeretek főzni is, egész jól takarítok is (megtanultam, belejöttem), illetve tudok alapszinten burkolni, festeni, vilanyt szerelni is.

2020. dec. 22. 17:30
 25/41 anonim ***** válasza:
89%
Fú, de ügyi vagy! Elérted az alapszintet.
2020. dec. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:
Milyen alapszintet? Szerinted átlagos nő tudja ezeket?
2020. dec. 22. 17:33
 27/41 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem téged lapátra tettek, igazam van?
2020. dec. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
86%
Én és a környezetem igen. Semmi extra nincs ezekben, alapvető dolgok az önálló élethez.
2020. dec. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom milyen nőkről beszélsz, akik otthon fekszenek. Nálunk a párom fekszik, gyakorlatilag én csinálom a munka 80 %-át. De így volt ez eddig minden kapcsolatomban, még egy férfival nem találkoztam, amelyik bármihez hozzányúlt volna a háztartásban. Mindegyik azzal jött, hogy neki ez itt rend és tisztaság, ha szerintem nem az, akkor takarítsak egyedül. Nem tudom te hol élsz. Még jó, hogy elvárás (lenne) amiket írtál, csak eddig nálam erre egyik se volt képes. Mellette ugyanúgy hordom a téglákat mint ő, amikor kinti munka van, vagy nyírom a füvet, vagy gazolom a kertet. Még nem tört le a műkörmöm tőle. A mosás meg igenis házimunka, mert van, hogy fél órát teregetek utána. Látszik, hogy fogalmad sincs róla.
2020. dec. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
87%

21: csak azt akartam vele kifejezni, hogy azok közül, amiket felsoroltál, ő is csak az egyiket tudja hozni, hogy jól keres. A többibe nem száll be.

Nyilván nem hátrány, de mint írtam, én is jól keresek, bár kevesebbet nála. Azért vagyok vele, mert egyébként jó partner.

2020. dec. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!