Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Párkapcsolatban élő nők! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élő nők! Ti főztök a párotokra?

Figyelt kérdés
2020. dec. 22. 17:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%

Néha én főzök.

Néha ő főz.

Néha ketten főzünk. (Ez a leggyakoribb.)

Néha maradékot eszünk.

Néha rendelünk.

Néha beülünk valahova.

Néha meghívnak minket valahova.

25/N

2020. dec. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%

Hogy mit csinálok???

Nem, nem csinálok ilyet.


Természetesen tudok főzni, szeretek és szoktam is. Ő is. Magunknak főzök. Nem "rá".

2020. dec. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%

Nem únod még? Előbb nőt kéne szerezned.

És nem, senki nem szolgálok ki egyoldalúan.

2020. dec. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
Amikor kapcsolatban vagyok vkivel, szívesen főzök neki. Amit nem szeretnék, az az, ha el lenne várva, hogy csak én főzzek és minden nap frisset. Az egyenlő, igazság munkafelosztás híve vagyok.
2020. dec. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%
Jaaajjj már megint te? Írsz ki kérdést külön arról is, hogy porszívózunk-e a párunkra, felmosunk-e rá?xD
2020. dec. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%
Mivel én vagyok többet itthon, ill. ő nem igazán tud, így én főzök. Ha esetleg vasárnapra esik a főzés, akkor szokott segíteni (pucol, darabol, mosogat). Mivel máshogy étkezünk, így külön főzök neki és magamnak. Ez általában heti 4 főzést jelent.
2020. dec. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%
Ritkán. 19 éves kora óta nem otthon él és megtanult magára főzni, takarítani elég korán.
2020. dec. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%

Az esetek kb. 80%-ában én főzök a páromra.

26N

2020. dec. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Sunshinedoll ***** válasza:
91%

Nem. Eleinte igyekeztem minden estére főzni valamit KETTŐNKNEK, de mindig csak 1-szer evett belőle, mert nem azonos az ízlésünk, és az étrendünk is eléggé eltér, így mindig 1-szer evett belőle, így azt is befejeztem, de legalábbis kisebb adagokat főzök.

Kifejezetten csak rá nem főztem még sose, max néha reggel meglepem reggelivel vagy valami, de olyankor nyilván én is eszek.

Ebédet meg nemtommit nem csomagolok neki munkába például :D

2020. dec. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
95%
Mindig főzök nagyon ritkán rendelünkkb havi egyszer
2020. dec. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!