Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vagytok úgy, ha párotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vagytok úgy, ha párotokra néztek, gondoltok, az jut eszetekbe, hol van az, akivel összeházasodtam annak idején?

Figyelt kérdés

Nejem szinte semmiben nem hasonlít a 15 évvel ezelőtti énjéhez. :-( Korosodunk, az természetes. De stílusban, modorban, viselkedésben, igényességében, magyarán összességében sem látom a nőt akit feleségül vettem. :-(

Tudom, ilyenkor szoktak avval jönni a hozzászólások, én is megváltoztam. Nem annyira! Jómagam mindig a fejlődére törekedtem. Munkámból adódóan is folyamatosan tanulok, de szórakozásból is nyelem az információkat. Természetem, stílusom, jellemem, vágyaim nemigazán változtak. Én még mindig én vagyok. (így látják a környezetemben is) De feleségem, mint akit kicseréltek, főként belülről.



2020. márc. 30. 22:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
9%
Más kérdéseknél Náray ki lett tárgyalva hogy a külső kihat mindenre. Tehát ha szexi embernek vannak hiányosságai hibái azok eldughatók a szexisség mögé, ha valaki nem szexin problémás az nem csak problémás hanem többszörösen az mert nem lehet takarni a szexisség fel. Szal szerintem alig változott valójában csak pont a paraván tűnt el ami takarta a rendellenességet
2020. márc. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
már-t átírta Náray-ra. Lényeg hogy nem történt vele szerintem nagy változás
2020. márc. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Én azért meghallgatnam a feleséged verzióját is 😅😅😅
2020. márc. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Pont így vagyok én is. Csak nálunk a férjem fordult ki magából. Külseje nem változott, igényessége nem változott, de modora, érdeklődése bármi iránt is...tehát nagyrészt a belső tulajdonságai szinte 180 fokos fordulatot vettek. Ahogy nálatok. Ellentétes irányba haladunk, mert nekem meg inkább szélesedik az érdeklődési köröm. Mi is bő 15 évnél tartunk.
2020. márc. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja, aztán rájövök, hogy basszus, otthon van, én meg a csajomnál maradtam véletlen
2020. márc. 31. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Az én kapcsolatom a férjemmel 16 évig tartott. Ő akkor már jó munkahellyel rendelkezett, én diakmunkan. Egyszer hazajott, hogy én mindig így fogok dolgozni, nem akarok fejlődni? Én akkor nekialltam tanulni újra, 10 éven keresztül. Belőle vezető lett. Aztán most ott tartunk, nekem van egy jól fizető állásom, ő meg egy taxis. Nem bírtam nézni, ahogy ennyire megváltozott, lecsúszott. Meg sajnálom ís.
2020. márc. 31. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2020. márc. 31. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Pedig mennyivel rajabb egy szabadúszó taxishiéna, mint egy corporate senki aki 70es IQ-jú alkalmazottakon uralkodik csak
2020. márc. 31. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%
Nem hiéna, társaságnál dolgozik. Most semmi munkája. Nem vagyok vezető beosztásban nincsenek alkalmazottaim. Csak rossz volt, hogy ő nem vagyik többre.
2020. márc. 31. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem hiéna, társaságnál dolgozik. Most meg semmi munkája. Már azon gondolkodik, elmegy segédmunkásnak. Nekem meg nincsenek beosztottjaim, nem uralkodok senki felett.
2020. márc. 31. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!