Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit csináljak ha a párom (nő)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a párom (nő) egy nyitott kapcsolatban nem engedi hogy mással legyek szexualisan?

Figyelt kérdés

Persze O meg lehet mással.pontosabban 1 emberel van engem igazából nem zavarna ha én meg mehetnek az exemhez néha néha. igazából rá is írtam de asszonyom hisztizni kezdet nagyon durván nemtudom mi joga feltekenykedni.


Amúgy a másik férfit meg O csalja mert ő nemtudja hogy félig meddig nyitott a kapcsolat

Én tudom de mondom nem zavarna de akor nekem is legyen nyitott



2020. dec. 30. 21:19
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nem nyitott meg pont ez a probléma
2020. dec. 30. 21:48
 12/20 anonim ***** válasza:
90%
nektek aztán kellett a gyerek...
2020. dec. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Az anyja még fiatal volt csak velem szexelt eddig ( még mindig csak orálisan csalt meg végül is) a simma szexet nem merte kipróbálni meg mással fel hogy milyen lesz


17 évesen megértem hogy mást is ki szeretne probalni 2 évig bírta az anyaságot csinálta rendesen szeretuk egymást de belefáradt


Én nem vagyok társasági ember nekem nemvolt igényem barátokra bulikra sose amúgy 24 vagyok

Nekem jó volt a helyzet de megértem hogy neki nem.

2020. dec. 30. 22:01
 14/20 anonim ***** válasza:
88%
most 17 éves a barátnőd?
2020. dec. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Igen és tudom elég fiatalon szült meg 15 se volt azért vagyok vele megértő


Isszonyat nehéz volt rengeteg szenvedésel járt a gyermekvállalás mindenbe segíteni kellet neki csak aztán ez a szerelmi életünk rovására ment

Az volt a baj mi nem is laktunk előte együtt csak úgy a gyermek születése előtt költöztünk össze

Más az olyan kapcsolat ahol heti 2-3 pár órás tali van még megint más minden nap együtt lenni és gyereket nevelni

2 és fél évig bírta


Szabad akar lenni de velem is akar lenni mondtam neki hogy oké de akor enis szabad leszek,de ez már nemtetszet neki azt mondta hogyha mással is leszek őt felejtsem el és sírt meg hisztizet.

2020. dec. 31. 05:35
 16/20 anonim ***** válasza:
87%
Bakker. És? Amikor ő dug félre, miért nem mondod neki, hogy felejtsen el? Semmi tartásod nincs, hogy a párod gyakran másnak veszi be, aztán hazamegy hozzád?
2020. dec. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
56%

Két gyerek próbál nevelni egy harmadik gyereket. Én nem azon problémáznék, hogy az élettársam kit szopkod hanem, hogy ez a szituáció milyen hatással van a gyerek fejlődésére. Másik, miért kell ilyen fiatalon gyereket vállalni, az egy dolog, hogy a saját életeteket tönkretettétek, de egy ártatlan lélek issza a jövőben a levét, a ti felelőtlenségeteknek.

Ezek mellett még a legnagyobb problémád, a nyitott kapcsolat? Elég szomorú.

2020. dec. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Enis megcsaltam olyan 5 alkalommal még régebben na igazából azért nem zavar


A baba meg más kérdés az O sorsa sincs megoldva anyukám szeretné ha ohoza költöznek a babával és nyugodt korulmeny lenne az anyja meg a szüleihez

Igazából az anyja se tiltakoznak nagy macera neki már nem is úgy van a gyerekel mint régen én azért szeretem babát is

De kell az anyja is nekem azért szeretem

2020. dec. 31. 12:35
 19/20 anonim ***** válasza:
63%
minél több infó derül ki annál borzasztóbb ez az egész... sajnálom a kisgyereket
2020. dec. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mi a párommal nyitot házasságban élünk és őszintén megmondom, hogy amit elmondtam az minden csak nem nyitottság.
2020. dec. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!