Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A többség miért fogadja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A többség miért fogadja nehezen a szexuálisan nyitott embereket? Miért akarják, hogy olyan értékrendem legyen mint a többségnek?

Figyelt kérdés

Az ítélkezőket nem értem.


Annyi szép nő van, olyan kár lenne monogámnak lenni.. csak egy kicsit vagyok hedonista, fiatalabb koromban sokat rohangáltam nők után, mostanra megnyugodtam, két állandó kapcsolatom van, most úgy érzem, már nem is kell több, jól érzem magam, ők is rendben vannak, tudnak egymásról, nekik is jó.


Munkahely, család.. tudjátok, jönnek a kérdések: miért nem állapodsz meg, hogy lehet, hogy egy ilyen fiatalembernek nincsen barátnője, bla-bla. :)

Erre mindig mondom, hogy nem akarok családot és nem is vagyok monogám. De azt hiszik viccelek. :D Amikor pedig komolyan felvázolom nekik a helyzetet, akkor jellemzően elfordulnak vagy ítélkeznek.


Kezdek ebbe belefáradni, értem én az általános értékrendeket, de nem érzem őket sajátomnak és nekem valóban így kerek az életem.


Őszintén nem értem, miért kell belekötni mindenbe. :) És miért kell úgy hozzáállni a dolgokhoz, mintha csak az volna a járható út, hogy az ember megtalálja a párját és lesz 2 szép gyereke..



2020. szept. 24. 14:04
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
94%

A nőidnek is lehet más pasija, nem zavar?

Nekem evvel nincs gondom, amíg minden félre ugyan azok vonatkoznak és mindenkinek jó.

Ti dolgotok, én nem ítélkezem, pedig én monogám vagyok és jó a családi élet (igaz nem párom a lányom apja, de ő elfogadja, ő ezért kapja néha az ítélkezéseket, mert gyereke van a párjának).

Nem kell velük foglalkozni, de az orrukra se kell sztm kötni, hogy milyen kapcsolatban vagy benn.

N28

2020. szept. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
23%
Lehet nekik is véleményük, nem? Miért baj neked, hogy nem egyezik a tiéddel? Kétlem, hogy bárki rád akarná erőszakolni a véleményét és az életvitelét. Ahhoz meg joguk van, hogy ha a tiéddel nem tudnak kibékülni, akkor nem akarnak veled közösséget vállalni. Én például elítélem a homoszexualitást. Nem a homokos embereket, hanem a homoszexualitást. Senkit nem fogok megdobálni, leköpdösni az utcán érte, azt csinál a hálószobájában, amit akar, de például nem tudok egy meleg emberrel baráti kapcsolatot ápolni, mert nem tetszik ez életvitele, nem tudnék közös nevezőre jutni vele. Ez van. Nem várom el tőle se, hogy engem ajnározzon. Engem nem zavar, ha egy meleg férfi undorodik a puncitól, de általában a meleg férfiakat már zavarja, ha én undorodom a gondolattól, hogy férfiak egymás végbelét kefélik. Egyből homofób és kirekesztő vagyok. Na mindegy, elkalandoztam, a lényeg, hogy te is elvárod, hogy a többség igazodjon a te deviáns életviteledhez, és tapsikoljon hozzá.
2020. szept. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
82%

Azt nem tudom, mások miért ítélkeznek feletted, de ha az ő eszükkel akarok gondolkodni, akkor mindig is volt egy "elfogadott rend" és ha kell, ha nem, abba bele kell tartozni, mert ha nem...

Btw, én bár monogám hitvallás mellett vagyok, nem ítélkezem mások felett. Nekem is megvannak a különcségeim, de kapom is érte az ívet. Ezt sajnos el kell fogadd, hogy nem ez a többség elve. Aki pedig a kisebbséghez tartozik, azt bizony mindig minősíteni fogják. Ha már itt tartunk, a többség alapvetően mindenkit minősít valamilyen formátumban.

2020. szept. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
90%
Ha neked ez így jó, akkor miért foglalkozol azzal, hogy más mit gondol?
2020. szept. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem biztos van olyan akit te is elítélsz. Ebben a világban mindenki ítélkezik mindenki felett. Elítélik a kövér embereket is, hogy biztos csoki tortát zabálnak egész nap de vannak akik diéta mellett túlsúlyosak mert betegek. Nem a azért mert olyan tipusak. Nem is vizsgálják ki őket sokáig. Szerinted mikor lesz olyan, hogy egy kövér emberre NEM undorral fognak nézn? Lustának falánknak bélyegezik meg, holott nem is ismerik.
2020. szept. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
49%
Én is elítéllek, de nem próbálnálak meg rábeszélni semmire. Nem is mondanám, csak magamban lenne véleményem.
2020. szept. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Persze, miért ne lehetne? Nem háremet akarok. :D
2020. szept. 24. 14:28
 8/34 anonim ***** válasza:
39%

Nem te írtad kérdező éppen egy post alá, hogy "nem vagyunk egyformák"? :D (legalábbis ott kb ugyanezt a felállást írja valaki)


De ha nem te voltál, akkor ugyanez igaz erre a helyzetre i

2020. szept. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
74%

Hát, nem tudom.. mondjuk a gonosz, rosszindulatú emberekkel nem tudok azonosulni, de igazából őket csak sajnálom, hogy ilyen szánalmas életük van és bízok benne, hogy egyszer jobb lesz nekik is és túlmutatnak magukon...

A kövérség meg olyan dolog, hogy mindenki úgy legyen, ahogy jól érzi magát. Én soha nem bántottam senkit a külseje miatt, az más, hogy páromnak van egy "ideálom", de mint barát, nekem nincs bajom azzal, aki esetleg szeret enni. :) Meg hát, most hiába mennék oda, mert mindenki csak akkor változhat meg, ha ő meg akar változni, szóval mi értelme is lenne bántani?

Én inkább mindig mások "védelmezője" voltam, mintsem bántalmazó alkat. :D

2020. szept. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
40%
Ha a barátnőidet is pumpolja más is akkor nincs gond. Akkor egyenrangú kapcsolat. De gondolom elvárod, hogy mással ne legyenek mert az milyen undorító. :)
2020. szept. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!