Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mikor terjedt el, hogy összekö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor terjedt el, hogy összeköltöző fiatalok előbb kutyán, macskán "gyakorolják" a "gyereknevelést"? Normális dolognak tartjátok?

Figyelt kérdés
kisbabánk, családunk és egyéb fotófeliratok közösségi oldalakon
2020. dec. 31. 12:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
nagyjából amikor like-okat kaptak ilyen képekre és nem "h*lye vagy bzmeg" válaszokat
2020. dec. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

:D zöld pipa

És ez mikor lehett először?

2020. dec. 31. 12:46
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

Teljesen normális.

Amíg egy kutyát vagy macskát nem tud valaki felelősségteljesen gondozni (etetni, orvoshoz vinni, játszani vele, időt fordítani rá, stb), addig meg se forduljon a fejében egy gyerek gondolata, mert az csak nehezebb.

2020. dec. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Inkbb kutyát meg macskát vegyenek, amíg nem állnak készen a gyereknevelésre, mint sem odaszüljenek három gyereket a CSOK-ért aztán a kezükbe nyomják a tabletet, hogy ne kelljen velük foglalkozni.
2020. dec. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
18%
Olyan világot élünk, ahol a kutya a gyerek. Hiába, nincs mit tenni, ez van, ezt kell szeretni. Szeretem az állatokat, nem kizárt hogy lesz valamikor kutyám a lakásba, de eddig sosem volt, mert nyűgnek gondolom. Én gyerekpárti vagyok.
2020. dec. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
27%
Magányos a világ. Mindenki egyre magányosabb. A kutya képes oldani a magányt, a gyászt, a boldogtalanságot. Mindemellett nagyon is igényli a törődést. Nekem a gyerekem előtt is volt kutyám és most is van, hogy gyerekem van. Aki csak pótléknak használja az állatot, az sokszor megszabadul tőle, ha már gyerek is van, mert nem veszi a fáradtságot a biztonságos összeszoktatásra. Én 5 kutya közé szültem a kisbabámat és egy karcolás se lett a gyereken, de ebben nagyon sok munkám van. És megmondom őszintén, a gyerekem nem pótolja a kutyáimat, de a kutyáim se tudták pótolni a gyerekemet. Azóta elmentek sorra, mert már nagyon öregek voltak. Az, hogy van gyerekem, annyiban segít, hogy ne menjek a Dunának. De mióta elment a legkedvesebb kutyám is, igazából folyamatosan meg akarok halni.
2020. dec. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Igen, normális. Az is normális, ha soha nem vállalnak gyereket, de állataik vannak. Az is normális, ha gyereket vállalnak - nyilván nem egyből összeköltözés után - és sose lesz háziállatuk. Ami nekik jó, az a normális, mindenki másnak kuss a neve. Az sokkal betegesebb lenne, ha rögtön összeköltözés után nekiállnának potyogtatni a gyerekeket anélkül, hogy alaposabban kiismernék egymást előtte.
2020. dec. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%
Persze, hogy normális. Inkább egy kutya vagy macska életét tegyék tönkre, semmint egy gyerekét, ha kiderül, ha nem tudnak együtt élni.
2020. dec. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%
Normális.
2020. dec. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
57%

Mi is összeköltözés után örökbefogadtunk két kiscicát közösen és jó lecke volt sok szempontból. Szeretnék majd gyereket, de az ilyen 6-8 év múlva lesz csak aktuális és kicsit bíztató, hogy a párom milyen gondoskodó típus. Nem tesztelés céljából hoztuk el a cicákat, amúgyis imádom az állatokat, de sok helyzetben éreztem azt, hogy ő egy jó apa is lesz majd később.

pl: - éjszaka hányt az egyik cicó, szó nélkül felkelt, lement, feltakarította és utána napokig le se vette a szemét róla

- mikor kicsik voltak sok mindent elrágtak, pl az optikai netkábelt (15 ezres kiadás volt, mert szerelő kellett hozzá) és soha nem húzta fel magát, tudta, hogy ez eleinte ezzel jár

- szó nélkül kiszedi a macska kakit és nem "irtózik" tőle csak mert büdös

- eszébe jut a vizük cserélése naponta, figyeli hogy mindig legyen kajájuk

- játszik velük minden nap mikor hazaér munkából

stb.


22N - 24F és 3 éves kapcsolat

2021. jan. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!