Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit gondoltak az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltak az alábbi dologról, jgosan kér meg rá a barátnőm?

Figyelt kérdés

Mielőtt leírom, szeretném leszögezni hogy nincs helyes válasz. Én is azért teszem fel a kérdést, hogy megtudjam egy kívül álló véleménye alapján, hogy mennyire reális kérés.


Barátnőmmel együtt élek, már 5 hónapja.


Mindketten egyetemisták vagyunk még fiatalok. Engem egészen eddig maximálisan eltartott anyukàm, barátnőm pedig évek óta önfentartó.


Anyukámmal picit furcsa jelenleg a kapcsolatunk, picit féltékeny és hamis képe van a kapcsolatomról így nem kívánja finanszírozni az albérlet felét tovább. Ami teljesen oké.


A terv az hogy barátnőm keres eleget, hogy egyedül fizesse. Én pedig februártól alkalmi munkàkat vállalok majd a nyárom megpróbálok magas óraszámban dolgozni és vissza fizetni.

Ételt és minden mást továbbra is finanszíroz anyukám.

(Jelenleg egy nehéz mérnöki szakon tanulok, most jön a 4. félévem. Nem érzem úgy, hogy heti 10 oranál többet tudnék dolgozni. Most 0 óra dolgozálnál is úgy érzem néha megszakadok)


Tehát nem jó a kapcsolat barátnőm és anyukám között...


Én heti 1x leszoktam járni anyukàmhoz. Őt meglàtogatni és az állataimat, meg ennyi külön lét szerintem normális és kell.


Viszont barátnőm ilyenkor retteg a lakásban, ami egy tetőtéri, elszigetelt lakás. Így megértem a szorogását. Picit furcsa úgy lakni a belvárosban, hogy hallod a ház recsegéseit, az ütődéseket, de nincs közvetlen szomszéd csak az alsó, amit kb 4m belmagasság választ el tőlünk plusz vastag falak.



Na ... itt jön a lényeg.


Megkért, hogy mostantól soha többet ne hagyjam ott egyedül az éjszakára.


Ami azért problematikus mert magammal nem tudom hozni, mert anyukàm nem szívesen fogadná és barátnőm sem akarna jönni.


Minden alkalomkor pedig nem tudna átjönni valmelyik baràtnője vagy ő átmenni valakihez. Plusz ez lekorlátozna kb 2 héttel előre hogy melyik napon mehetnék anyukàmhoz.


Amikor lemegyek pedig nem vagyok sokat lent. Reggel megyek és màsnap reggel jövök is. Plusz úgy érzem hogy nekem kell ennyi idő anyukámmal és az állataimmal, főleg hogy most tudom hogy egy elég furcsa lelki állapotban van.


Barátnőm kérése jogos? Ha igen/nem, mért?



2021. jan. 11. 01:03
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem mindenki normálisan válaszolt, de te csak magad/magatokat mentegeted.

Arra nem volt válasz, hogy miért alszol anyukádnál minden héten, attól függetlenül, hogy látogatod.

19 év körüli vagy, egyetemista. Ez rendben van, én is egyetemre járok, bár idősebb vagyok. A családom engem is támogatott a tanulmányaimban, ameddig nem tudtam pénzt belerakni az albiba, addig fizették ők. De nem mondták, hogy akkor innentől nem fizetik és majd a lakótársaim fizetik helyettem, mert ők sem azért vették ki az albit, hogy 1/3 résszel drágább legyen.

Plusz ha ott vagy, te is használsz áramot/vizet, így azt a barátnőd fizeti helyetted.

A programozós nyári gyak.. Háát.. Hallottam ilyet is meg olyat is. Ha szerencséd van, vagy ismerettséged, vagy is-is, akkor tényleg jó pénzt kereshetsz vele. Ha viszont egyik sem, akkor azért nem fogsz annyit kaszálni, hogy önfenntartó legyél évekig, max a nyár végéig.

2021. jan. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!