Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan működik ha valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan működik ha valakinek több barátnője van? Lentebb kifejtem

Figyelt kérdés

Van valakinek tapasztalata egyéni vagy másod kézből? És most nem a rejtett baratnore gondolok hanem tudnak egymásról sőt hármasban akár négyesben/ötösben is megy

És nem is a nyitott kapcsolatra értem hanem poligamiat lényegében

Mennyire gyakori a szex?

Egyszerre több lánnyal mennyire is megterhelő illetve jó?

A lányok egymással is csinálják mikor többen vagytok?

Csináljak a fiúk nélkül is?

Felmerül az hogy legyen más férfi partner vagy pedig egyéni férfi alkalom? Pl a csoport szexben vagy pedig egyéni szexben hogy az egyik lany mással is kipróbálná?

Azért is írtam hogy poligamia mivel nem a nyitott kapcsolatot kérdezem hanem egy belsőséges kapcsolat (már amennyire az... a lényeg hogy csak a felek egymással és nincs az hogy akkor most más személlyel is...)

Meg gyakorlatban mennyire is mukodik az ilyen? Egy háztartásban pl Valentin napok gyerek vállalás

Vagy csak óda Bujás



2021. jan. 14. 17:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
Ilyet szeretnél?
2021. jan. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Nem nagyon vannak ilyenek a mi kultúránkban, de a muszlimoknál is egyre ritkább, és csak a gazdagok kiváltsága.

[link]

Pl itt Magyarországon hír lett abból, hogy az Usa-ban van egy ilyen hármas kapcsolat. Szóval ennyire ritka, és itt is még csak hárman vannak. Ilyen magyar felállásról még nem is hallottam. (Persze lehet hogy létezik, de nem hiszem, hogy itt fogsz ilyen emberekkel találkozni.)

2021. jan. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1-es igen minden bizonnyal…
2021. jan. 14. 18:38
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Poliamor kapcsolat, nem poligámia van Magyarországon is
2021. jan. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Angel3000 ***** válasza:
82%
Szia! Bigámiának mondják, ha egy férfinek több kedvese van egyszerre. Esetleg egyûtt is èlnek mind a hárman. A mi társadalmukban nem elfogadott az ilyesmi! Araboknál teljesen normális a több nejûsèg, de csak annak adott meg, aki annyira tehetôs, hogy el tudja tartani a felesègeit!
2021. jan. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

igen ezzel tisztában vagyok nem is azt kérdeztem hol elfogadott és hol nem hanem ha van ilyen (már pedig biztos hogy van) és ha valakinek van tapasztalata esetleg látott ilyent az megoszthatná a az információt...

ilyen egyszerű... és erre kapok szinte 5 olyan választ amiben az arab kultúrát mondják hogy ott van ilyen és kész ":D szövegértés please

2021. jan. 14. 20:19
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
4 választ kaptál nem ötöt, ebből egy nem írt semmit az arabokról. Elsős matek plíz szmájli. Ennyi erővel arról is írhattál volna ki kérdést, hogy milyen az élet egy félig kanadai, félig grönlandi törpe náci és egy meleg buddhista wc pucoló kapcsolata. Pont akkora valószínűséggel fog erre járni egy ilyen férfi akit keresel, mit a fentiek. Google a barátod, ott előbb találsz információkat, interjúkat.
2021. jan. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
33%

Erősen gondolkodtam, hogy válaszoljak-e, de az előzőeket látva, úgy gondoltam, megosztom az én tapasztalatom.

Mindazonáltal, kijelentem, hogy NEM KÉREK PRIVÁT ÜZENETEKET ÉS EGYIKRE SEM FOGOK VÁLASZOLNI!


Tehát, 25 éves lány vagyok. Jelen pillanatban kapcsolatban egy 33 éves férfivel és egy 23 éves lánnyal.


A 33F és 23L együtt lakik, 4 éve együtt is vannak, tehát ők egymásnak az elsődleges pár. Velem 4 hónapja vannak kapcsolatban, mint másodlagos párral. Én nem élek velük (és nem is szeretnék még alapból senkivel sem összeköltözni).


Heti 2x találkozunk. Kedd-szerda ők alszanak nálam, péntek-szombat én náluk. Olyankor mindig a házigazda főz. S természetesen, van szex is. :D


Ezenkívül, közös programokat szervezünk. A lánnyal el szoktam járni vásárolni, a fiú segít a cipekedésben a munkahelyen, stbstb.

Együtt is vannak közös programjaink, már amit a korona megenged, mint például sóbánya, étterem, mozi (habár mozi egy ideje nem, mert nincsenek nyitva). Ők ismerik a barátaimat. Én bulizósabb vagyok, ők zárkózottabbak, nagyon figyelnek arra is, hogy ne betegedjenek meg, de eljönnek, s találkoznak a barátaimmal, buliznak velünk.


Szóba jött egy ideje, hogy hogyan tovább innen. Néha félek, hogy a másik lányban féltékenység ébred, mivel ha mind a 3an együtt vagyunk, gyakran többet foglalkozik velem 33F, de megbeszéltük, nincs erről szó.


Ők szeretnék ezt továbbvinni, mint rendes, poly kapcsolatot (ugye, így a srácnak 2 barátnője lenne egyszerre, hivatalosan). Én ebben még nem vagyok olyan biztos. Szó mi szó, ez az eddigi legegészségesebb kapcsolatom :D Kiegyensúlyozott, kommunikálunk és nem laposodik el sem az alapiterakció, sem a szex. De, ugye, őket nem vihetem haza szüleimhez, hogy "Anya, apa. Ők a barátom és barátnőm. Ezentúl hármasban élünk, mint egy szép boldog család. Együtt nevelünk gyereket majd és együtt öregszünk meg." Szégyellem, de engem még korlátoz egy kicsit ebben az egészben a családom reakcója, s a tudat, hogy ha ezt folytatom, akkor sosem lesz egy hagyományos családom, gyerekkel.

2021. jan. 15. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

figyi általam biztos nem kapsz ":D habár nekem is írtak privit ":D nem ezért tettem fel a kérdést mert benne akarok lenni csupán érdekel mint te és ők hogyan is élik meg!

egy részből elég érdekes itt a hármas szerep

annyi kérdésem lenne még hogy pl a lánnyal is szexelsz vagy csak a férfival?

és pl mindig hármasban megy vagy kettesben is pl csak a lánnyal és csak a férfival?

nem fordul elő a fejedben hogy mi lenne ha te csak szex alapon másik férfival is lennél? pl most vagy amikor együtt éltek majd? vagy csak kizárólag egymással mert itt nem a szex a lényeg hanem ők azaz őket szereted őket kívánod?


és igen azt el tom képzelni szülőkkel milyen komplikált is

de pl egy ilyen élet is lehet jó élet mert segítség lesz a gyereknevelésben valamint nem lesznek magányosak a gyerekek

házimunka és hasonló dolgok is könnyebbek lesznek

de igen nyilvánosan és szülőknél sokkal nehezebb

szerintem itt a jó megoldás az hogy ha megmondod nekik akkor azt is hogy a nőt is szereted már ha vele is azért vagy együtt

2021. jan. 15. 02:29
 10/11 anonim ***** válasza:
33%

Nos, sorban igyekszem válaszolni a kérdésekre. :D


"annyi kérdésem lenne még hogy pl a lánnyal is szexelsz vagy csak a férfival?"


Általánosságban, hármasban vagyunk együtt. Egy kivétel volt, amibe nem is gondoltam bele, amikor a srác meglátogatott és volt szex, de már közben mondta, hogy ne szóljak erről a csajnak. Igazából, ez az egyik dolog, ami zavar. Elvileg, van nekik egy egyességük (amiről nekem hivatalosan nem szóltak), hogy hármasban lehetünk csak együtt, én külön a sráccal nem. Amit nem tartok feltétlenül korrektnek, mert ők ugye szexelnek nélkülem is. Ha egyenértékű lennék a trióban, akkor a sráccal is és a csajjal is szexelhetnék, amikor jól esik, külön. De mint mondtam, ez nekem szemembe, direkt, nem lett elmondva, csak mikor már nekifogtunk a sráccal, akkor mondta, hogy ezt ne mondjam el a csajnak, s innen jött a konklúzió.


és pl mindig hármasban megy vagy kettesben is pl csak a lánnyal és csak a férfival?


Egyszer voltam külön a férfival. Viszont, mikor bulizunk, ha elvonulunk hármasban, akkor a csaj szégyenlősebb, mert mi lesz, ha meghallanak minket meg ilyenek. Ő olyankor le sem vetkőzik, én meg a srác közben szexelünk. Tehát ott a csaj, de nem résztvevő. S ilyen reggelente is szokott lenni, ha neki nincs kedve, akkor csak én és a férfi szexelünk, ő pedig csak van. És telefonozik. Néha néz. :D


"nem fordul elő a fejedben hogy mi lenne ha te csak szex alapon másik férfival is lennél? pl most vagy amikor együtt éltek majd? vagy csak kizárólag egymással mert itt nem a szex a lényeg hanem ők azaz őket szereted őket kívánod?"


Ó, dehogynem. Sőt, az is megfordult a fejemben, hogy mi lenne, ha csak a csajjal is szexelnék, miközben ruhákat próbálunk a plázában, a próbafülkében. De való igaz, hogy a pasi jobban érdekel. Jobb vele a szex, s örülnék, ha gyakrabban lenne, a csajjal vagy nélküle - mindegy.

Nekem abszolút a szex a lényeg. A tény, hogy kedvelem őket, mint embert, csak plusz. Az vezetett oda, hogy nem 1-2 találkozás volt, hanem hosszútávú ez az egész.


Együttélésre nem hiszem, hogy sor kerül majd. Nem látom magam hosszútávon épp ennyire ellen menni a társadalmi normáknak. Addig könnyű, amíg csak szórakozás, de nagyon szerelmes kellene legyek ahhoz, hogy bevállaljam hivatalosan az együttélést és családot.



"szerintem itt a jó megoldás az hogy ha megmondod nekik akkor azt is hogy a nőt is szereted már ha vele is azért vagy együtt"


Uhm. Nem mondhatom, hogy biszexuális vagyok. Inkább csak jobban felizgat egy nő jelenléte. Megborsozza a szexet. De nem vagyok szerelmes nőkbe. Csak barátilag jó velük, s izgatóbb a szex, ha van még valaki.

2021. jan. 15. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!