Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan működik ha valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan működik ha valakinek több barátnője van? Lentebb kifejtem

Figyelt kérdés

Van valakinek tapasztalata egyéni vagy másod kézből? És most nem a rejtett baratnore gondolok hanem tudnak egymásról sőt hármasban akár négyesben/ötösben is megy

És nem is a nyitott kapcsolatra értem hanem poligamiat lényegében

Mennyire gyakori a szex?

Egyszerre több lánnyal mennyire is megterhelő illetve jó?

A lányok egymással is csinálják mikor többen vagytok?

Csináljak a fiúk nélkül is?

Felmerül az hogy legyen más férfi partner vagy pedig egyéni férfi alkalom? Pl a csoport szexben vagy pedig egyéni szexben hogy az egyik lany mással is kipróbálná?

Azért is írtam hogy poligamia mivel nem a nyitott kapcsolatot kérdezem hanem egy belsőséges kapcsolat (már amennyire az... a lényeg hogy csak a felek egymással és nincs az hogy akkor most más személlyel is...)

Meg gyakorlatban mennyire is mukodik az ilyen? Egy háztartásban pl Valentin napok gyerek vállalás

Vagy csak óda Bujás



2021. jan. 14. 17:51
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Értem köszi a válaszokat 😂🧐

Tényleg bonyolult a dolog és igen az nem volt szép hogy neked nem mondtak el a feltételeket valamint ők csinálhatják kettesben ti pedig nem

2021. jan. 16. 12:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!