Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfként "csak" ezeknek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfként "csak" ezeknek az elvárásoknak kell megfelelnünk ha szerető nőre vágyunk?

Figyelt kérdés

1. Megfelelő maszkulin kinézet, esztétikus test, szép arc, nőnél magasabb

2. Megfelelő anyagi háttér, ingatlan ahová a nő beköltözhet a cicanadrágjaival mert ugye a férfi dolga ennek a megteremtése!

3. Megfelelő munka, amivel elég jól keres a férfi, de túl sok időt sincs a munkában, hogy legyen szabadideje!

4. Humoros, szórakoztató jellem hogy sose unja el magát a királynő

5. Mindenféle programok a nővel, étterem, utazás, meglepetésszerű egyéb progamok hogy nehogy unalmassá váljon a sok etető meg wellness!

6. Családcentrikus, konzervatív, gyerekbarát mintaapa jellem


S mindenezekért a férfi legyen nagyon hálás hogy a nő vele van...


Hát én mondom, nagy marhaság ez és talán már nem is akarok megfelelni a nőknek.


F/30


2021. jan. 18. 19:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
46%
7. Legyél mindenben hibáztatható, ha kedvesen megemlíted a problémádat vele, akkor küldjön terápiára.
2021. jan. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%
Igen.
2021. jan. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%
Balazs, te akkor se kellenel, ha ezeket tudnad nyujtani.
2021. jan. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Ja igen, azt kihagytam hogy legyél csodálatos az ágyban, bírd sokáig a szexet és legyél 100 % ig megértő ha a nő menstruáció hisztériázik és mondjuk 2 hétig nincs szex.
2021. jan. 18. 19:45
 5/21 anonim ***** válasza:
42%

Balázska általában bacott nagy baromságokat tud írni, de most igaza van. :D

Azt kifelejtetted, hogy mindezek mellett még neveld, tartsd el / pénzeld a kölykét is van neki. 😅

2021. jan. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
67%
Ezek a cicababáknak kellenek.
2021. jan. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
53%

Van saját lakásom, jó munkám, diplomám,egészségesen élek, heti 3-4x sportolok. Felesben állok mindent, és ezt is várom el a másiktól. Imádom a szexet és nem vagyok hisztis ha megvan, mert szerencsém van és nem szokott fájni.

Nem várok el többet, mint amit nyújtani tudok, így is nehéz olyat találni aki a szintemet megközelíti. És nem vagyok ezzel egyedül, sok nő van így. Balázs, a te bajod az hogy alkesz vagy, nem az, hogy nem tudsz egyedül lakást venni.

2021. jan. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
66%

na megjelent a helyi incel vezer nogyulolo.


hiaba pattogsz itt, igenis vannak ferfiak, akik ezeknek mind megfelelnek. egyebkent egyik sem egy irrealis elvaras 30 felett, a kettes pont masodik fele meg csak a te frusztralt agyszulemenyed, mert ugyanugy koltoznek be ferfiak nokhoz, mint forditva. a 6. pont engem szemely szerint nem erdekel, de ha te irrealis elvarasnak tartod, hogy valaki legyen jofej, nezzen ki valahogy es legyen normalis munkaja, akkor a gond veled van, igen. mi sem bizonyitja jobban, hogy soem volt meg nod.

2021. jan. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
83%
Nyilvánvalóan csak ilyen emberek vannak kapcsolatban...
2021. jan. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
7: nem vagyok már aktív alkoholista amúgy,1,5 hónapja! nem voltam részeg...
2021. jan. 18. 20:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!