Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfként "csak" ezeknek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfként "csak" ezeknek az elvárásoknak kell megfelelnünk ha szerető nőre vágyunk?

Figyelt kérdés

1. Megfelelő maszkulin kinézet, esztétikus test, szép arc, nőnél magasabb

2. Megfelelő anyagi háttér, ingatlan ahová a nő beköltözhet a cicanadrágjaival mert ugye a férfi dolga ennek a megteremtése!

3. Megfelelő munka, amivel elég jól keres a férfi, de túl sok időt sincs a munkában, hogy legyen szabadideje!

4. Humoros, szórakoztató jellem hogy sose unja el magát a királynő

5. Mindenféle programok a nővel, étterem, utazás, meglepetésszerű egyéb progamok hogy nehogy unalmassá váljon a sok etető meg wellness!

6. Családcentrikus, konzervatív, gyerekbarát mintaapa jellem


S mindenezekért a férfi legyen nagyon hálás hogy a nő vele van...


Hát én mondom, nagy marhaság ez és talán már nem is akarok megfelelni a nőknek.


F/30


2021. jan. 18. 19:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
92%
Balázs for president! :)
2021. jan. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
93%
Hu Balazs az mar teljesitmeny
2021. jan. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
MIért, nem az?Előtte minden este részeg voltam.
2021. jan. 18. 20:18
 14/21 anonim ***** válasza:
33%
Ez egy ideig elég, viszont aztán ha nincs folyamatos fejlődés, akkor az első fickó farkára átülnek, aki egy fokkal is jobb.
2021. jan. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
52%

Nem azért, de egy magára valamit adó felnőtt ember (nemtől függetlenül) ezekre önmagától törekszik, nem pedig azért, mert csak így juthat p inához.

Ezeknek a pontoknak az egyik része azt írja körül, hogy egy élhető életet akarsz élni, a másik fele pedig azt írja körül, hogy jó a társaságodban lenni, nem vagy irritáló.


Ennél kevesebbet elvárni egy olyan személytől, akivel össze akarod kötni örökre az életed nem más, mint igénytelenség, felelőtlenség. Nehogy már megsértődj rajta.

2021. jan. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez a NAGYON NAGY Ő jelemei...

Nem tudom hogy letezik e egyáltalán, ha igen akkor már biztos foglalt.

2021. jan. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
82%
Persze, hiszen panelban élő gyári munkás férfiaknak nincs nője.
2021. jan. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
76%

Hát engem furán érint ez a kérdés.


Egyrészt én magamat szeretném olyannak látni, amit fent leírtál. Nem (csak) a nők miatt, hanem magam miatt. Szeretnék jól kinézni, keveset dolgozni, mégis jól keresni, és mindeközben jó pár és apa lenni. Te nem?


Ellenben mindennek felét sem tudtam felmutatni baromi sokáig, valahogy mégis megfeleltem az asszonynak. Úgy fogalmazott, hogy neki az volt a fontos, hogy egy céltudatos embert látott, akire fel tudott nézni.

2021. jan. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
76%
Nem szeretem a wellnest meg a puccozásokat, az első két pont nekem elég is. Illetve a 3as félig, azért ne otthon üljön, hogy én hordjam a szájába a kenyeret, nem vagyok madáranyuka.
2021. jan. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
55%

Igen, én ilyen férfit keresek (bár a saját lakáshoz nem ragaszkodom, azt nagyon nehéz manapság, majd megteremtjük együtt). Úgy gondolom, hogy ezek bár nem kis elvárások, nem bagatellizálom el, mégis megugorhatóak, mert több ilyen férfit ismerek, aki huszonéves kora akár első felében is elérte a fenti pontokat. Wellnest egyébként ki nem állom, akkor inkább túrázzunk, sátrazzunk. Kicsit kisarkítottak és gúnyosak a példák de a lényegi részére azt tudom mondani, hogy igen, ilyen férfi kell és mindent megteszek azért, hogy cserébe ő is jól járjon velem.


25/N

2021. jan. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!