Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Jó ötlet lenne egy évig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet lenne egy évig naplót vezetni a kapcsolatunkról, érzéseimről aztán neki ajándékozni a barátomnak? Értékelnek a férfiak ilyet?

Figyelt kérdés
2021. jan. 22. 00:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
89%

Szerinte se jó ötlet. Odaadod, esetleg örül is neki, aztán két szerelmes ömlengés közt szembesül vele, hogy tavaly júniusban mennyire megbántott, szeptemberben haragudtál rá, és októberben megsértődtél, mert nem hívott fel. Egy naplóban normális esetben nem csak a rózsaszín vattacukros részek vannak, hanem a negatívum is. Ezeket egyszerre beletolni az arcába, egy évre visszamenőleg: túl sok. Akkor is, ha egyébként nem vitáztok mindig. Főleg úgy, ha ott és akkor nem jelezted és nem tisztáztad az érzéseid, akkor lehet, hogy ő a naplót olvasva szembesül mindezzel, és az lesz a benyomása, hogy te nem vagy boldog.

Csak a szépet és jót írni nincs értelme, mivel ilyen nincs. De neki utána lehet olyan érzése, hogy te annyira és vissza vagy, hogy gyakorlatilag bármit megtehet veled, úgyse fogod elhagyni, mert bele vagy bolondulva.

Esetleg ha ő gondolkodik szakításon, nem meri meglépni, nehogy az őrülten szerelmes csaja kárt tegyen magában.

Kicsit azért is rizikós, mert nem tudod, hogy egy év alatt mi történik. Lásd ezt a kovidos-karanténos baromságot, senki se gondolta tavaly, hogy mára ez lesz.

2021. jan. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő egy ilyen szentimentális, überromantikus, végletekig csöpögős ember akkor jó ajándék lehet, másképp viszont borzasztó.
2021. jan. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

8.


Nekem elég, ha meglátják a nevem és reflexből megy a lepontozás sokak részéről - pláne, ha éppen hibát vétek vagy olyat írok ami nem felel meg a "nagy könyvben elvártaknak". Tehát mivel pl. férfi vagyok ezért kötelező lenne egy teáskanál érzelmi színvonalán állnom és automatikusan "a nagyon férfias" dolgokat imádni, mint pl. foci, barkácsolás, kocsik, wc-humor meg uralkodni mások felett. Hát, ez nem igazán ment sosem. Úgyhogy ilyenkor nem zavar lepontozás. Egyedül talán az, hogy úgy látszik, hogy az "adjam önmagam" mint állandó közhelytanács - nem fog működni sosem :)

2021. jan. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én írok.
2021. jan. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

8: Ezek nagyon jók voltak amúgy! :)


Már csak mosolygok ezeken a férfiakhoz társított maszlagokon. :D Ezért is szoktam mondani, hogy személyiségtől függ a legtöbb minden. "Színesen gondolkozom", nem szeretem fekete-fehér dolgokat.

Szerintem én vágnék egy nagy syntax error-t sokaknál.


Imádom a kézilabdát (de sosem voltam jó benne, inkább a kosár ment elég jól), szívesen nézek egy jó focimeccset is, bár engem sokkal jobban lenyűgöz egy NFL meccs az összetettsége miatt. Nagyon sokat jártam ki anno focira. Kocsib*zi vagyok, fiatalként jártam ki éjszakába bandázni, gyorsulgatni, már kinőttem. :)) Imádom a sci-fi/posztapok témájú könyveket/filmeket. Kicsit kocka is vagyok, de már elkopott az a mennyiségű gaming. :)

Szeretem nagyon az állatokat, van egy macskám aki a leghűségesebb csaj a világon! :D Cica/kutyamentős, romantikus filmeken instant képes vagyok sírni. :D

Az életben az emberekhez empátiával fordulok, nagyon jól esik ha segíthetek lelkileg a másiknak. (wannabe shrink here! :D)

Az utóbbi 7-8 évben inkább már spirituálisan szemlélem a dolgokat.

stbstbstb...


"ha meglátják a nevem"

Sose búsulj, ha valakinek ez ad örömöt, akkor már megérte! Ő is boldog, hogy lepontozhatott, meg TE is, hogy megadtad neki a lehetőséget erre, hogy 1 perc 14 másodpercig jól érezze magát! :)

2021. jan. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Edricus: 13-as reakciódat szerettem volna becélozni vele, sorry :D
2021. jan. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nőként írom, hogy ez tök nyálas. NEEEE!!!!
2021. jan. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!