Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan tudnám megértetni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám megértetni a barátommal hogy egy kapcsolatban is van privát szvéra?

Figyelt kérdés
Neki ez az első komoly kapcsolata, nekem már volt 2 is. Jelenleg nála van rózsaszín köd, és minden pillanatot együtt akar tölteni mióta ide költözött. Ma pl meg kellett volna csinálnom még egy cégnek csomó logótervet, és valahogy nem álltak össze és kicsit ingerült voltam, kopogás nélkül bejött és elkezdett ölelgetni, csókolgatni, hogy nem bírta nélkülem. Kicsit felkaptam a vizet, és elmondtam neki hogy ha látja hogy zárva a dolgozó ajtaja akkor kopog, és ha nem válaszolok, vagy azt mondom nem alkalmas, akkor nem alkalmas, és nap közben dolgozzon ő is és akkor este nyugodtan élvezhetjük egymás társaságát. Ezen pedig megsértődött, nem ez volt a tervem, csak ingerült voltam. 27N és 24F

#szerelem #kapcsolat #köd #Privát szvéra
2021. jan. 28. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Lehet nem egy 24 éves, első kapcsolatos pasival kéne együtt lenned. Elég gyerekesnek tűnik.
2021. jan. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Őszintén szólva, én megértelek. Személyesen nem volt ilyen tapasztalatom ,de el tudom képzelni, mennyire meg tudja fojtani az embert az ilyen viselkedés. Barátod nem dolgozik egyébként, hogy ráér egész nap a nyakadon lógni?
2021. jan. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elvileg dolgozik, csak mindig este ül le megcsinálni mert napközben nincs kedve
2021. jan. 28. 15:16
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Ebben az esetben nem úgy hangzik, hogy személyes szférát nem tart, hanem inkább, hogy nagyon különbözik a napirendetek (te napközben dolgozol, ő pedig inkább este).
2021. jan. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
28%
Csak tudsz rá szakítani 5-percet,elègitsd ki orálisan azt akkor bèkèn hagy egy darabig..😂
2021. jan. 29. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem értem miért lett lepontozva az első. Igenis a felek kora is számít ebben az esetben is.
2021. jan. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Jézusom, neki nem alap, hogyha zárva egy ajtó, először kopogunk, aztán nyitunk be???


Fú, kérdező, szerintem gyorsan építsd le ezt a fazont, vagy lesznek bajok később rendesen. :(

2021. jan. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!