Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ez normális dolog? Nem fura...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális dolog? Nem fura egy picit?

Figyelt kérdés
Most hétvégén költöztem a barátnőmhöz, és megláttam hogy az éjjeli szekrényének a fiókjában síkositót, meg gumit tart. Rákérdeztem, és mondta hogy ne tudjam meg a lakásba hány helyen tart még hogyha felforrósodik a levegő mindenhol kéznél legyen. Ez fura dolog egy kicsit? Arra utal hogy sok partnere volt? Arra kértem ne meséljen a múltjáról mert én sem akarok. De szerintetek sok pasival volt?

2021. febr. 2. 09:51
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Arra nem gondolsz, hogy veled akar szexelni minden szobában?
2021. febr. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

Már ne haragudj, de ha nem akarsz tudni a múltjáról, mert te sem akarsz beszélni a tiedről, akkor tartsd is magad ehhez.

Amúgy arra utal, hogy szexuális kissé túlfűtött, de nyilván erről neked kéne, hogy némi fogalmad legyen, nem arra, hogy sok partnere volt. Ha egy pasija volt előtted, azzal is szexelhetett a mosógéptől kezdve a konyhapulton át a teraszig.

2021. febr. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mit számít a múltja? Most veled van, téged szeret.

Ha gumit használtok, szerintem nem fura hogy több helyen is tart belőle. Ha tablettát szedne akkor talán kicsit furcsább lenne a helyzet, de nem hiszem, hogy ez a partnerek számával összefüggésben lenne.

2021. febr. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%

amugy ez erdekes, ha odakoltoztel hozza, gondolom, mar egy idejeegyutt vagytok es biztosan nem most vagy nala eloszor. eddig nem tunt fel?! nem jott szoba?

amugy meg mi van akkor, ha tegyuk fel, sok partnere volt regen?! semmikozod hozza. ne legyel mar ilyen gyerekes.

2021. febr. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30%
Ja. Valószínűleg egyszerre többen is dugták. Análba kell a síkosító.
2021. febr. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%

Én évek óta élek együtt a párommal és minden helyiségben van gumi, mert mindenhol egymásnak eshetünk és akkor nem akarnám azzal rombolni a hangulatot, hogy jaj, merre van egy óvszer...?!

Ez nem árról függ, hany partnere van, de ha emiatt is lenne, miért zavar ez téged? Hiszen veled el együtt...

2021. febr. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
44%
mozart is belátná tuti hogy erre aztán döngetheti
2021. febr. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!