Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért van az, hogy sok magyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sok magyar nőnek van külföldi párja, férje, de magyar férfiak szinte egyáltalán nincsenek külföldi párral?

Figyelt kérdés
Ismerősi körömben 5-6 nőt is tudok külföldi párral, de férfit egyet sem.

2021. febr. 8. 19:06
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
100%

én akiket ismerek:

magyar férfi vietnami nő

magyar férfi osztrák nő

magyar nő portugál férfi

magyar nő német férfi

2021. febr. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 Barnabas333 ***** válasza:
Pedig én is azt látom amit a kérdező. Sok nőt ismerek külföldi férjjel. Egyetlen magyar férfit, de ő milliárdos és már régóta svájcban él...
2021. márc. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:

Az összes külföldi megőrül a magyar nőkért"


Az orosz , ukrán nőkért mégjobban !

2021. aug. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
Nekem egy kivétellel csak külföldi párom volt. A magyarok nem kezdeményeztek, ennyi. Plusz a magyar férfiak a kövérebb, hisztériásabb nőket szeretik, vagy csak náluk mernek kezdeményezni, és én nem felelek meg e kitételeknek.
2021. aug. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
28%
24: Vagy a helyi kávézók helyett inkább méregdrága helyeken mozogsz, ahol jórészt külföldiek vannak? :)
2021. aug. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
49%
Nem mozgok méregdrága helyeken, és külföldiben sem volt sohasem gazdag barátom, de nekem mindegy, mit hiszel. A magyar férfiak egyszerűen nem kezdeményeztek, pont.
2021. aug. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
11%

Komoly kérdés! Mi a lényege? A szokásos? A nők mennyivel jobbak, szebbek, okoabbak? Meg hogy a külföldi férfiak 1000x sármosabbak?


Terjeszd be brüsszelben, hogy azonnal vigyék koncentrációs táborba a magyar férfiakat, aztán a telex, a 444 szépen le is hozhatja a nagyszerű győzelmet. Ott hibáztál, hogy nem határoztad meg a szuper nyugati gender elmélet szerint, hogy ki a férfi.

2021. aug. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
72%
27: szerintem a kérdésnek sajnos inkább az a lényege, hogy "a beképzelt hülye magyar nőknek nem jó a magyar jómunkásember, csak a külföldi pénzes f...".
2021. aug. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
0%
Nők mindig felfelé szeretnek házasodni...
2021. aug. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
27%

Ennyi erővel meg mennyivel szebbek már a nyugati fitness modell nők az elhízott nagyképű magyar nőknél. Vagy mennyivel magasabb szinten áll egy nyugati orvosnő egy kínai piacon zoknit áruló magyar nőnél.


A gyk meg híres az ultra primitív általánosítgató sznob, vagy provokatív kérdéseiről, válaszairól.


Ha meg a sok miss ultramenő utálja a magyar férfiakat, akkor köpje szemen a saját apját is. Ha meg az is egy tróger, a gének meg is látszanak miss ultramenőn is.


Pl. nekem magyar a feleségem. Én erre büszke is vagyok, mindent elértünk eddig amit szerettünk volna, és még 50 évre elegendő tervein vannak. Nekem ezért nem kellett a híres nyugati világban szerencsét próbálnom. Annyira nem lehetek életképtelen, ha ebben a ronda balkáni világban bűnözés mentesen megvalósítottam az álmaim.


Sebaj, ma a felszínesség, érdek motiváltság mindenek felett áll, még jó hogy én ezt kívülállóként szemlélem. Sok sikert mindenkinek, de ki mit vet, azt aratja le bőségesen!

2021. aug. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!