Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A férfiak miért szeretnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért szeretnek idősebb nőkkel élni? Férjem 32 éves én 29 vagyok férjem az anyámmal csal aki 47 éves. Miért? Mi lehet ennek az oka? Férjem nem mond semmit. Nagyon szeretem a férjemet.De amikor rajta kaptam amikor szexelt anyámmal.Furcsanem?

Figyelt kérdés
2021. febr. 11. 23:22
 1/10 anonim ***** válasza:
49%

Valamit megkapott tőle amit tőled nem.

A nők gyakran esnek abba a hibába egy párkapcsolatban, hogy összeállítanak egy "portfoliot" amire szerintük a férjnek szüksége van. Sok férfinak viszont nem arra van szüksége amit kap. Ekkor jön a női reakció, hogy a lelkem kiteszem érted de te nem értékeled.

Inkább azt kellene megérteni, hogy mire lenne igény.


Mondjuk az asszony egész nap takarít otthon és boldogan hulla fáradtan várja a férjét haza. A férj nagyíven leszarja hogy nincs egy porszem sem a csilláron, ő inkább elmenne este enni egy pizzát és dumálni egyet. Mire ezt előadná az asszony horkol a fotelben.

2021. febr. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
Anyád valszeg jobban dug mint te és a kedvére tesz. Veled meg 5 éve ugyanolyan a szex mintha egy fadarabot reszelne.
2021. febr. 12. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
15 évesen szült az anyád?
2021. febr. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja nem több. Na mindegy. Undorító mindkettő ha ez nem trollkérdés.
2021. febr. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A '90-es évek hozománya: az akkori szülők válságban voltak, sok lett a munkanélküliség, a megcsalás, a válás, nem tudtak/nem tudnak az emberek konfliktusokat megoldani, így mástól várják a segítséget. A másik meg, hogy az egyszülők, válásos családban a szerepek átalakultak, így az apa/anya nélkül maradt gyerek később így pótolja a dolgokat.
2021. febr. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%
Nem feltetlenul veled van a baj sztem, lehet anyukad egy kicsit elcsabitotta a pasidat, de legalabb csaladba marad! O lesz majd az uj apukad aki neha anyukadat neha meg teged fog dugni. Stepfather
2021. febr. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Engedd popsiba is, mint anya.
2021. febr. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%
Sztem itt nem is azzal van a gond h idősebb nőt akart. Hanem miért pont az anyádat? Bármelyik másikkal csalt volna nem lenne ennyire tré a dolog de így ez nagyon gáz. Dobnam a férjem de anyámmal se beszélnek soha többet az biztos. 29N
2021. febr. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%

Full kamu. Rajtakapod a férjed, ahogy a saját anyádat tolja és a kérdés, ami foglalkoztat, az az, hogy a férfiak miért szeretik az idősebb nőket?

Egyébként meg szopd le az apját, az segit majd.

2021. febr. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Gondolkodásban és irásban is úgy tűnik, hogy nem vagy elég érett.


Az anyád sem, a pasid sem szerintem, elvagytok igy, kérdezni értelmetlen.

2021. febr. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!