Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Jellemzőbben melyik fél hozza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jellemzőbben melyik fél hozza fel az összeköltözés gondolatát? És hány évesen, mennyi együttlét után "lehet" már tervezgetni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sokmindentől függ, átlagosan értem a kérdést.

Nálatok hogy volt/van? :)


2021. márc. 1. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Nálam jellemzően a férfiak. Nekem eszembe nem jutna soha.
2021. márc. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 40 évesen sikerült, mikor tudtam venni egy vidéki parasztházat, és (újra) összekerültünk a párommal.
2021. márc. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Férfiként én hoztam fel, mert érdekelt hogy mit tervez hosszú távon a párom. Szépen lassan beszéltük meg a dolgokat mint egy pár, átgondolva a lehetőségeket és az előnyöket.
2021. márc. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően a férjem hozta fel a témát, de adva volt az egész, mert nekem pár hónap múlva lejárt a bérleti szerződésem és még nem volt új albi keresve, mivel előtte kórházban voltam elég sok ideig. Ő keresett albéreletet, mert ebbe a városba akart élni velem, és úgy is keresett, hogy oda együtt költözzünk.
2021. márc. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk a parom hozta fel a temat meg egy evnyi ido elott, aztan vegul nem sokkal az eves evfordulonk utan koltoztem hozza. Akkor volt 22 eves, en pedig 20. Ennek most lesz 4 eve majd.
2021. márc. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, bocsi, lemaradt, hogy o a ferfi, en a no :)
2021. márc. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%

Nálunk én hoztam fel (nő vagyok), szerintem nincs ebbe semmi ciki. Én szeretek egy kapcsolatban haladni és nem tökölni, ígyis már együtt voltunk másfél éve.

Tavaly március környékén kezdtem el felhozni neki, júliusban költöztünk össze. Előtte mindketten otthon éltünk, tehát nagy lépés volt, mindketten féltünk. De úgy tűnik jó döntés volt, mert jól megvagyunk. :)


22N - 24F és idén leszünk 3. éve együtt

2021. márc. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a barátom hozta fel először. Én 21 voltam, ő 27, az ő lakásába költöztem. (Ma már a férjem.)
2021. márc. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja, és 10 hónap után.
2021. márc. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!