Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A napi tennivalókat hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A napi tennivalókat hogy osztjátok be?

Figyelt kérdés
Párommal együtt élünk 2 hónapja, próbáljuk a lehető legjobban megoldani a mindennapokat. Mindketten dolgozunk, ő 5kor, én 6kor végzek, 7 óra mire én is hazaérek, utána még nekifogok főzni valami egyszerűt, vagy épp nem egyszerűt, ha másnap viszünk belőle, vacsi után még kitakarítom a konyhát, a párom is segít mindenben, de este 9-10 mire odajutunk, hogy zuhany, és be az ágyba. A szexuális életünk rendben van, de mostanában azt vettem észre, hogy kimarad egy-egy este, ha mindketten fáradtak vagyunk, persze ez nem a világvége, csak nem szeretném, hogy később ebből gond legyen. Mivel én később indulok reggelente, ezért a reggeli szex gyakoribb lett, és amikor ő elmegy dolgozni, én még gyorsan indulás előtt amit tudok, megcsinálok, pl. porszívózás, ilyesmi. Ti hogy osztjátok be az időtöket, hogy egymásra is maradjon elegendő, minőségi idő, nem csak beesni a tv elé este?
2021. márc. 3. 09:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Főzzetek nagyobb adagokat, nem kell mindennap főzni. Máris felszabadul 1-1 hétköznap délután. :)
2021. márc. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Igen, ezt már próbáltam bevezetni (én amúgy nem főztem hétköznap, csak mióta együtt élünk), de a párom max másnap hajlandó megenni ugyanazt, több napig már nem :D
2021. márc. 3. 09:45
 3/19 anonim ***** válasza:
83%

Ja, hogy ő ilyen finnyás fiúcska, aki elvárja a napi melegételt + meleg pncit...

Hát figyelj, akkor ha nem eszi meg a több napos ételt, akkor rendeljen magának aznap munkában, ennyi. Én nem főzicskéznék mindennap.

Mióta vagytok együtt egyébként?

2021. márc. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem várja el, szoktunk rendelni is, és mindenben segít, csak nem szereti több napig ugyanazt enni :) 3 éve vagyunk együtt :)
2021. márc. 3. 10:05
 5/19 anonim ***** válasza:
82%

Hülye lennék minden nap főzni meg takarítani. Este amúgy sem kell zabálni. Kis szendvics, sali, gyümölcs, akármi és kész. Ha egyéb igény van rendelünk valamit. A takarítás hétvégen kb másfél óra alatt megvan, pedig nem szobakonyhában lakunk.

Ha valaki szereti elcseszni a szabadidejét házimunkára, hajrá, nem sajnálom tőlük, csak ne rinyáljanak.

2021. márc. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
37%

Hát a kis babyboy miért nem főz magára?:))

Ja hogy életképtelen és nem tud, oké:)

2021. márc. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Alapvetően nem a főzés a kérdés, hogy az kinek a feladata, hanem hogy ti hogyan osztjátok be az időtöket :)
2021. márc. 3. 11:54
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk azzal jobban tudnátok beosztani az időt, ha ő (is) főzne néha, ha már ő ér haza hamarabb. Beleszakadna, ha ő várna téged vacsorával? De ha neked jó, hogy reggelente porszívózol, este meg főzöl neki, ő meg "besegít", akkor hajrá, nyugodtan szolgáld ki és gondolkodj rajta egyedül, hogy mi lenne a praktikus megoldás.
2021. márc. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
#7 mi úgy osztjuk be az időnket, hogy ugyanannyi házimunkát végzünk, nem egy ember mindent
2021. márc. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%

Milyen szerencsés ez a fiuka, hogy a cselédje reggel megcsinál mindent, hogy mire ő korábban hazaér, szart se kelljen arrébb mozdítania.

Ja, főzni azért még kéne, dehát mire te órákkal később hazaérsz, majd megcsinálod.

Orgazmusod legalább van reggelente, vagy már arra sincs idő?

2021. márc. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!