Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit lehetne még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit lehetne még tennem, hogy a majd 2,5 éves kapcsolatomat " visszakapjam " olyannak, amilyen volt?

Figyelt kérdés

A történet annyi,hogy én 20 a barátom 21 éves.Majd 2 évig olyan volt a kapcsolatunk mint a mesékben. Mindennap kifejezte a szerelmét ( csak hétvégente bírunk találkozni a munka és az egyetem miatt ) de még így is mindennap sikerült neki elérnie azt, hogy ne érezzem magamat magányosnak. Nemrégiben kb. 3 hónapja észlelem a változást : Mostmár nem mondja annyiszor, hogy szeret, mostmár nem olyan figyelmes,romantikus,már nem találkozunk minden hétvégén, csak minden másodikon, már nem beszélünk annyit.

Én egy párszor megkértem rá, hogy ha nem is teljesen, de legyen benne továbbra is romantika, fejezze ki a szerelmét, mert semmit nem érzek, mondta, hogy ügyelni fog rá, de hozzátette, hogy minek is fejezze ki annyiszor magát, hogyha már "tudom ", hogy szeret.

De én sajnos, akárhányszor is szóltam ez érdekében, nem észleltem változásokat, sőt...

De, hogy hozzátegyem : Én mindennap tartom a romantikát, mindennap kedveskedek neki, mindennap elmondom mennyire szeretem.

Vajon ezzel hibáztam el, hogy nagyon elkényeztettem ?

Egyáltalán mi a teendő ilyenkor? Miért változnak meg a férfiak egy hosszú kapcsolatban?

Talán azt kellene tegyem én is, hogy " elhidegüljek " tőle, pont úgy mint ahogyan ő tőlem, vagy talán még jobban, és akkor észbe kapna?

Előre köszönöm mindenki válaszát !



2015. okt. 26. 00:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem normális egy kapcsolatban, ha évek múlva már nincs az hogy állandóan egymás nyakán lógunk. Mi 3 éve vagyunk együtt, együtt is élünk, de én is észrevettem, hogy ritkábban mondjuk hogy szeretjük egymást, meg ilyenek. Persze ugyanúgy mondjuk egy nap többször, meg simogat ha elmegy mellettem, ilyenek. Próbálj beszélni vele, hogy ennek mi oka van.
2015. okt. 26. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te ne "hidegülj el", annak nem lenne jó vége, mert az olyan mintha egyikőtöket se érdekelné már a kapcsolat annyira.
2015. okt. 26. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2-3 év után elmúlik a rózsaszín köd. Most fog kiderülni, hogy egymáshoz valók vagytok-e. De olyan fiatalok vagytok, hogy nem is biztos, hogy ezt nagyon kellene erőszakolni.
2015. okt. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Noren1989 ***** válasza:

Változtass te, magadon, és majd ő is fog. Akármilyen fura, két ember egy közös kapcsolatban, gerjeszti egymást. Ő nem mondja sokat, h szeret, te is egyre kevesebbet érezteted vele, ő ebből azt fogja érezni, h annyira sem kell neked, mint eddig, ésígytovább, mig szakítotok. Ha veszel magadon egy kis erőt, és befektetsz akkor is, ha nem teljesen látod a végeredményt, lehet belőle bármi még.

26/F

2015. okt. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondolkodj el komolyan, hogy biztosan őt akarod-e gyermekeid apjának! Lehet hogy egyáltalán nem vagytok egymáshoz valók. Ezt mi nem tudhatjuk!
2015. okt. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!