Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha két ember ront...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha két ember ront el egy kapcsolatot, változhat jó irányba ha mindketten szeretnék, de csak "az egyiknek van feladata, tennivalója"?

Figyelt kérdés
A párom évekkel ezelőtt úgy viselkedett (volt feleséggel) ami megrendítette a bizalmamat, sokszor csalódtam benne. Tudtam a miérteket, bár nem fogadtam el indoknak, azt gondoltam idővel elmúlnak a rossz érzések. Viszont már nem tudtam olyan rajongással nézni rá. Szóvá tette többször, hogy nem lelkesedek, megváltoztam, de az ok felett mindig elsiklottunk. Tudom, hogy nem a szőnyeg alá kellett volna söpörnöm a problémáit, de az enyémek is oda lettek eltüntetve. Aztán jött aki csillogó szemmel nézett rá. Találkozások, hazudozások, balhék. Befejezte, Ő ennyit tudott tenni. Én viszont felejtsem el a történteket ennyi idő után (hónapok), és persze én változtassak a régi problémán. Ő nem tudja visszacsinálni amit tett, de én tehetek valamit (mutassak nagyobb érdeklődést). Szerintetek ez jogos? Ő csak várja a változást, én teperjek, mert a kapcsolatom függ tőle.

2019. máj. 15. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Szerinted mit kellene tennie?
2019. máj. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Megbánást mutatni, kerülni a kínos szituaciókat (erre is volt azóta példa). Mutatni, hogy foglalkoztatja a kérdés. Tekintettel lenni rám, ha ez előjön és nem akkor is csak támadni, hárítani.

Szerintem neki is van feladata, ha most nem is tudni mi az, ebben a pillanatban.

2019. máj. 15. 22:18
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem nem csak az egyiknek.Viszont azt gondolom, ha ő elvesztette a tiszteletedet és ebből kifolyólag te már nem tudsz rá ,,értékes" emberként nézni megette a penész az egészet.Főleg, ha arra hivatkozva csal meg téged(jelzem, ez is csak önigazolás, hogy ő okkal tette),mert neked nem csillog a szemed minden alkalommal mikor ránézel,meg mert nem isteníted.

Ez a kapcsolat halálra van ítélve.Ha őszintén elmondtad volna régen, miért vesztette el a ,,tekintélyét" előtted akkor is ide lyukadtok ki, mert valami olyat tett ami számodra nem elfogadható.Márpedig azt nem fogod tudni kitörölni, megmarad..

2019. máj. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az ő kapcsolata is függ tőle, vagy őt az nem èrdekli?

Ez egy nagyon egyoldalú kapcsolat. Ő elvárja, hogy "rajongj" èrte, de tenni èrte semmit nem tesz.

Semmit sem tesz azèrt, hogy a bizalmas visszanyerje, sőt, az volt neki a megoldás, hogy kikacsint? Ez soha nem lehet indok. Minek erőltetése mèg ezt a kapcsolatot?

2019. máj. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy s2ar kapcsolathoz két ember kell. Egy, aki tönkre teszi, és egy hülye, aki benne marad szenvedni.
2019. máj. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ebben igazad van, viszont én nem hiszek abban, hogy problémák esetén azonnal a szakítás merüljön fel. Nagyon kevés pár lenne együtt. Az más kérdés, hogy hol a határ és hol kellene végre belátni, ez már nem lesz jobb.

Mi keressük egymás társaságát, a szabadidőnket nem egymás mellett töltjük, hanem egymással. Tudunk beszélgetni, sokat! Rendszerint figyelmes, szépen beszél velem, sokan láthatják azt, hogy ez milyen szép kapcsolat. Csak ha Ő jól akarja érezni magát, akkor akár az én káromon is megteszi. Ha pedig ezzel szembesítve van, vagy egyéb bántó viselkedésével, akkor bezárkózik vagy támad és arra öszpontosít, nekem mit kell/kellett volna tennem.

2019. máj. 16. 08:35
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen persze, nem arról van szó, hogy minden kis problèmára szakítani kell. De vagy meg kell beszèlni, ès oldani őket, vagy pedig annyi a kapcsolatnak. Most az, hogy a szőnyeg alá van seperve a problèma, ami zavar ès bánt tèged, az ide vezet. Kiábrándulás, veszik a bizalom. Aztán az meg, hogy a másikat ez arra sarkallja, hogy fèlre lèpjen már tènyleg nem nèzhető el. De te tudod.
2019. máj. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!