Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tegyek ha a párom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a párom nem képes kopogni mikor bejön utánam a fürdőbe?

Figyelt kérdés
Nem vagyok szégyellős, nem is csinalok semmi olyat amit titkolnék. Egyszerűen nálunk otthon az volt a szokás, hogy kopogunk. Ülök a wcn vagy zuhanyzok épp ő meg rámront. Már próbáltam beszélni vele erről, hogy ugyis azt mondanám kopogás után is, hogy jöjjön nyugodtan, de nem érti meg. Ugyanúgy csinálja tovább. Van, hogy bejön megkérdezni, hogy kérek e vacsorát. Egyrészt még nem volt olyan, hogy nem kértem, másrészt miért nem várhat ez 2 percet míg végzek?! Én mindig kopogok mikor ő van bent. Ha csak kérdezni akarok valamit akkor be sem megyek hozzá vagy megvárom míg végez. Olyan nagy kérés, hogy ne törjön rám az egyetlen privát szférámban a lakásban? Huszonévesek vagyunk és néhany hónapja élünk együtt. Én vagyok a lány ha ez számít. Szokta mondani, hogy csak látni akart meztelenül, de basszus kb. bármikor láthat úgyis ha nem rámtör. Vagy ha kopogna akkor sem takargatnám magamat arra, hogy bejön. Nagyon kezd zavarni ez a dolog. Hogyan értessem meg vele a problémámat?

2021. márc. 11. 12:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
78%

Én úgy harmadik-negyedik alkalom után bxnám ki a retekbe, mert bunkó, aki nem ért a szóból.


Felejtős, és lehet, hogy ez még "apróság" (nem az), de ha már ebben totál letojja, amit kérek, mi lesz mással???

2021. márc. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
78%
Szerintem izgatja, hogy intim helyzetekben láthat, "kukkolhat". Ha csak simán levetkőzöl előtte, abban nincs semmi szokatlan.
2021. márc. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
84%

Zuhanyzás közben nem zavar ha bejön a férjem, vagy amikor a kádban fekszem.

Wc közben viszont nemáár... ilyet honnan lát az ember, hogy természetesnek érezze? Tampon csere közben attól kéne tartanom, hogy rámront valaki?

Már a rádrontás szó is gáz. Relaxálok a kádban, ő meg bevetődik az ajtón? Hát szívrohamot kapnék. :D

Beszéld meg vele, hogy neked ez így nem oké. Ha nem érti meg, akkor zárd be az ajtót.

2021. márc. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!