Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyi idő után illik összeköl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után illik összeköltözni? Három hete ismerkedtem meg a párommal, és azt akarja, hogy hozzá költözzem. Szép lakása van,de félek korai. Én már mennék itthonról. 20/l

Figyelt kérdés
2021. márc. 15. 11:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
korai bizony...
2021. márc. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
Igen, ez így nagyon korai lesz.
2021. márc. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%

Gondolom, hogy ott legyél vele ha kanos, meg kell a házicseléd.

Én olyan fél évet mondanék, addigra már kiismered, és tudod, hogy szeretnél-e tartósan vele maradni vagy sem.

2021. márc. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
78%

1 ev utan

De ha szabadulni akarsz mindenkepp otthonrol akar most is, persze a hidakat ne egesd fel magad utan mert ha most odakoltozol akkor biztos fogsz meg visszakoltozni :)

2021. márc. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Hellmano ***** válasza:
66%
Nagyon korai, hisz még nem is ismered, hogy ki ő, mi ő. Meg ez a szép lakása van elszólás sem szimpatikus nekem őszintén a részedről...
2021. márc. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nyilván putriba nem mennék. Azért én sem vagyok hülye.
2021. márc. 15. 11:49
 7/20 anonim ***** válasza:
48%

"Én már mennék itthonról"


Csak nehogy csöbörből vödörbe kerülj.

2021. márc. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
76%
Huszonéves szerintem fel-1 év után, ha már többször nála aludtál, hosszabb ideig is jól elvoltatok együtt, illetve az is fontos mindketten akarjátok. Kérdésed miatt mindenképpen korainak gondolom.
2021. márc. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem is fél-1 év, attól függően hogy milyen gyakran találkoztok. Még egyáltalán nem ismered, lehet hogy erőszakos.
2021. márc. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
69%

Én a párommal voltam, már szinte a kezdetektől. 11 éve vagyunk együtt. Szerettük egymást. Együtt akartunk lenni. Most minek sóhajtoztam volna otthon utána?


Ha nem akarsz otthon lakni a szüleiddel és ők nem tiltakoznak ellene, akkor menj hozzá. Ha nem tetszik ugyis vissza tudsz menni haza bármikor.


Ha azon gondolkozol, hogy "jaaajjj, mit gondolnak mások?" arra csak azt tudom mondani: ki a búbánatos francot érdekel? Rengeteg élet, köztük az enyém is tönkrement azzal, hogy azon agódtam, hogy mások véleménye érdekelt. Leszartam, hogy mit gondolnak, odaköltöztem a páromhoz és azóta is boldogok vagyunk együtt.

2021. márc. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!